Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ogłoszenia szyte na miarę, czyli wprowadziliśmy rekomendowanie ofert pracy

Z radością informujemy, że na stronie KarierawFinansach.pl wdrożyliśmy nową funkcjonalność, dzięki której znalezienie najlepszej oferty pracy będzie jeszcze łatwiejsze.
Kategoria: Wiadomości
22.02.2018

W gąszczu tysięcy ofert pracy można się zgubić. Przydałby się jakiś wirtualny pomocnik, który wskaże najlepsze oferty, pasujące do naszych zawodowych zainteresowań czy umiejętności. Znalezienie takiego przewodnika - mechanizmu, który podpowie, które ogłoszenie o pracę odpowiada kompetencjom i oczekiwaniom naszych użytkowników było naszym priorytetem. Dziś możemy to śmiało ogłosić - udało się! 

Rekomendowane oferty pracy to nowa funkcjonalność na stronie, która jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

W jaki sposób system rekomenduje oferty pracy?Rejestracja konta w serwisie, jeśli jeszcze takiego nie macie, jest prosta, darmowa i nie zajmuje więcej niż 3 minuty. Zalogowani użytkownicy znajdą zakładkę "Rekomendowane oferty" w głównej nawigacji. Po kliknięciu w tę zakładkę pojawia się lista ofert pracy, która została stworzona na podstawie preferencji danego użytkownika. 

Dobór odpowiednich ofert pracy odbywa się poprzez analizę ofert pracy, które na stronie KarierawFinansach.pl przegląda zalogowany użytkownik i ofert, na które aplikuje.

Do tego istotne są informacje z profilu użytkownika, dlatego warto uzupełnić pola:

  • kategorie,
  • miejscowości, w których chcielibyście pracować, 
  • języki, które znacie.
  • stanowiska, które chcielibyście zajmować,
  • umiejętności, które posiadacie.

Dlaczego warto skorzystać z opcji rekomendowanych ofert?

Na pewno kiedyś zdarzyło Wam się trafić na ofertę pracy, która wydawała się bliska ideału - odpowiadała Waszym oczekiwaniom finansowym, zgadzało się nawet stanowisko, pasowały umiejętności, gdy wtem okazywało się, że znajduje się ona zupełnie nie po drodze. A relokacji nie dopuszczacie.

Żeby uniknąć takich i podobnych sytuacji, warto zawęzić trochę swój zakres poszukiwań i pozwolić, by to system znalazł oferty pracy za was! Dzięki temu zaoszczędzić czas i będziecie go mogli przeznaczyć choćby na... przygotowywania do rozmowy kwalifikacyjnej! W końcu rekomendowane oferty są tak bliskie Waszym preferencjom (a zarazem oczekiwaniom rekruterów), że zaproszenie na rozmowę to właściwie kwestia czasu! Tego Wam życzymy. 

Redakcja KarierawFinansach.pl

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również