Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowy termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Na prośbę uczestników konkursu Dyrektor Finansowy Roku 2010, Kapituła konkursu podjęła decyzję o wydłużenie terminu przyjmowania zgłoszeń do dnia 23 marca 2010 roku.
Kategoria: Wiadomości
15.03.2011

Jednocześnie, w przypadku spółek publicznych, istnieje możliwość dosłania wyników finansowych od 4 kwietnia lub przedstawienie wyników za IV kwartały 2010 roku.


Trwa szósta edycja ogólnopolskiego Konkursu Dyrektor Finansowy Roku. ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Euler Hermes oraz magazyn "Forbes", wyróżnią najlepszych managerów zarządzających finansami w dwóch kategoriach: dużych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.


Zobacz oferty pracy na stanowisku dyrektor finansowy »


Konkurs ma na celu promowanie dyrektorów finansowych wyróżniających się skutecznością w działaniu przy zmiennych warunkach gospodarczych, profesjonalizmem oraz etyką. Kapituła, złożona z niezależnych ekspertów, naukowców, osób zaufania publicznego oraz aktywnych zawodowo finansistów, wybierze osoby, których decyzje w 2010 roku miały wpływ na sukcesy i funkcjonowanie przedsiębiorstw, w których pracują.


Nad przebiegiem Konkursu i pracami Kapituły nadzór audytorski sprawuje Grant Thornton Frąckowiak. Udział w Konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Nazwiska laureatów zostaną ogłoszone 25 maja w Warszawie w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się podczas Kongresu Dyrektorów Finansowych.


Już dziś zgłoś się do Konkursu - pobierz ankietę ze strony:
www.dyrektorfinansowyroku.pl/ankieta.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również