Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

OnetBiznes i KarierawFinansach tworzą Portret Polskiego Finansisty!

Serwis OnetBiznes wraz z serwisem KarierawFinansach.pl rozpoczynają badanie pod hasłem "Portret Polskiego Finansisty" - weź udział w sondażu na temat księgowych!
Kategoria: Wiadomości
26.01.2010

Rok 2009 upłynął pod znakiem światowego kryzysu ekonomicznego. Branża finansowa znalazła się w centrum uwagi wszystkich mediów, a co za tym idzie także każdego z nas. Okazuje się jednak, że wiedza tzw. "przeciętnego Polaka" na temat tego, kim są i jacy są finansiści (księgowi, pracownicy banków, dyrektorzy finansowi), ludzie, którym powierzamy nasze pieniądze i którzy często o nich decydują, jest znikoma i oparta głównie na stereotypach.


Właśnie dlatego serwis OnetBiznes wraz z branżowym serwisem KarierawFinansach.pl postanowiły zbadać opinie i stereotypy na temat polskich finansistów.


Co myślisz o ludziach, którzy dbają, by nasze zarobki wpłynęły na nasze konto zgodnie z prawem, decydują o naszych zarobkach, opiekują się naszymi oszczędnościami, kierują finansami w dużych i mniejszych firmach? A jeśli sam pracujesz w branży finansowej, to dlaczego wybrałeś właśnie tę pracę?


Stwórz Portret Polskiego Finansisty - wypowiedz się - weź udział w sondażu.


Badanie będzie się składało z trzech etapów. Co tydzień na łamach KarierawFinansachpl oraz OnetBiznes będzie pojawiać się krótka ankieta z pytaniami, kolejno na temat: księgowych, bankowców i dyrektorów finansowych. Ankiety na obu serwisach będą różne. Ta na OnetBiznes będzie skierowana do ogółu społeczeństwa i badać będzie opinie na temat finansistów, a na KarierawFinansach.pl będzie skierowana do praktyków - ludzi wykonujących zawody związane z finansami i badać ich opinie.


Będziemy się też starali poznać finansistów poprzez dyskusje, które zainicjujemy na znanych portalach społecznościowych.


Sonda na OnetBiznes

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również