Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Przewodnik "Kariera w Finansach i Bankowości" w nowej odsłonie

Od umiejętności prezentacyjnych głównego ekonomisty do niszowych kompetencji finansisty pracującego dla sektora nowoczesnych usług biznesowych – branża finansowa mieni się wieloma barwami i stawia na różnorodność. Przekonaj się, jak możesz wykorzystać swoje umiejętności na rynku pracy, sięgając po elektroniczną wersję przewodnika.
Kategoria: Wiadomości
06.11.2014

Redakcja KarierawFinansach.pl wydała już po raz 6. przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości” przeznaczony dla młodych ludzi zainteresowanych pracą w finansach i bankowości. Wersję drukowaną przewodnika można odebrać w biurach karier kilkudziesięciu uczelni wyższych, podczas jesiennych i wiosennych targów pracy oraz biorąc udział w wydarzeniach organizowanych przez studenckie koła naukowe. Czekają na Ciebie aż 176 strony lektury, z której dowiesz się m.in.:

  • na jakie niszowe kompetencje stawia sektor nowoczesnych usług biznesowych;
  • które języki obce warto znać, by zapewnić sobie sukces na rynku pracy;
  • jak wyróżnić się na rynku pracy jeszcze podczas studiów dzięki międzynarodowym kwalifikacjom zawodowym;
  • jak będą kształtować się branże sektora finansowego w najbliższych latach;
  • które zawody możemy uznać za przyszłościowe.  

Dzięki współpracy redakcji KarierawFinansach.pl z 58 pracodawcami powstało 20 tekstów na temat branż sektora finansowego, 8 artykułów poruszających problematykę najciekawszych zawodów, 4 opisy kwalifikacji zawodowych i kilkadziesiąt profilów, w ramach których można zapoznać się z planami rekrutacyjnymi pracodawców. Nowością tegorocznego przewodnika są również dwie sekcje: IT w finansach oraz BPO/SSC.

Dla czytelników przygotowaliśmy również przejrzystą stronę poświęconą przewodnikowi. Poza formatem PDF przewodnika użytkownicy mogą zapoznać się z opisami zawodów, branż i kwalifikacji w wersji rozszerzonej. W tym roku prezentujemy czytelnikom dłuższe wywiady z managerami oraz specjalistami. Przewodnik dostępny jest pod adresem www.karierawfinansach.pl/przewodnik.

Przekonaj się, jak różnorodny może być sektor finansowy i zadbaj o swoją przyszłość.
Zapraszamy do lektury nowego przewodnika.

Zobacz również