Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Przewodnik po karierze w finansach i bankowości 2010

Od połowy marca br. studenci, absolwenci i wszyscy zainteresowani finansami i bankowością mają nieograniczony dostęp do publikacji zawierającej szereg informacji dotyczących ścieżki kariery, rozwoju i specyfiki rynku usług finansowych i bankowości.
Kategoria: Wiadomości
23.03.2010

Autorem i wydawcą publikacji jest KarierawFinansach.pl, portal który skupia największy wybór ofert pracy, propozycje specjalistycznych szkoleń, profile wiodących pracodawców i firm szkoleniowych oraz wiele informacji niezbędnych w zarządzaniu ścieżką kariery. Publikacja, analizując krok po kroku poszczególne branże wchodzące w skład szeroko pojętego sektora finansowego, jest narzędziem które pomaga zorientować się w sytuacji na dzisiejszym rynku pracy.


Wiele pytań - jedna publikacja


Dzięki współpracy z ekspertami udało się stworzyć pełne kompendium, odpowiadające na pytania osób zainteresowanych pracą w finansach, bankowości czy doradztwie. Czytelnicy znajdą w nim m.in. opis dzisiejszej sytuacji na rynku wraz z próbą analizy aktualnych trendów i tendencji kształtujących globalny obraz sektora finansów. Dowiedzą się m.in., że największym wyzwaniem stojącym obecnie przed branżą finansową jest odbudowa reputacji tego sektora i jego mocno nadszarpniętej poprzez kryzys zaufania. Planujący dopiero związać swą ścieżkę rozwoju zawodowego z branżą finansową, znajdą w przewodniku analizę najbardziej rozwojowych zawodów. Które profesje będą zyskiwać na znaczeniu? Jacy specjaliści nie muszą obawiać się o pracę: aktuariusz, Research Analyst czy broker ubezpieczeniowy - odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w publikacji.


Koszula i argumenty - Przygotuj się do rozmowy


Na co zwracają uwagę pracodawcy? O co mogą zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w CV i liście motywacyjnym? Czy na spotkanie z pracodawcą należy zakładać garnitur? Czy warto inwestować czas i pieniądze w certyfikaty? Czy obecnie warto planować karierę za granicą? Poradnik "Kariera w Finansach i Bankowości 2010" pomoże rozważyć wszystkie "za" i "przeciw". Osoby pragnące poszerzyć swą wiedzę o branży finansowej będą mogły zapoznać się z dokładnym opisem poszczególnych jej sektorów oraz opisem najpopularniejszych kwalifikacji zawodowych. Część publikacji poświęcona jest również opinii pracowników największych firm z sektora, profilom wiodących pracodawców branży finansowej i wielu innym przydatnym informacjom.


Do poduszki i elektronicznie - bezpłatnie


Uzupełnieniem e-booka jest drukowane wydanie publikacji, które już wkrótce, nieodpłatnie dystrybuowane będzie na największych targach pracy i kariery oraz eventach branżowych na terenie całego kraju. Przewodnik dedykowany jest osobom zainteresowanym świadomym rozwojem kariery zawodowej w branży finansowej. Liczący 64 strony i napisany w komunikatywny sposób poradnik jest nieocenionym źródłem wiedzy dla osób aktywnych, pracujących lub szukających pracy, studentów, uczniów oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swą wiedzę o aktualnej sytuacji branży finansowej.


O wydawcy


Wydawcą poradnika jest serwis KarierawFinansach.pl - wiodący portal rekrutacyjny specjalizujący się w rynku finansowym. Absolwenci szkół ekonomicznych i profesjonaliści z branży finansowej mogą w nim znaleźć największy wybór ofert pracy, propozycje szkoleń oraz profile wiodących pracodawców i firm szkoleniowych. Wartością dodaną portalu są opisy stanowisk, raporty wynagrodzeń, porady związane z planowaniem rozwoju zawodowego oraz ciekawe informacje branżowe.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również