Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Rekordowa frekwencja na targach pracy Career EXPO

Za nami kolejna edycja targów pracy Career EXPO, która odbyła się 25 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Jesienny sezon dla wielu okazał się być idealną porą na skończenie z wymówkami i chwycenie za stery swojej kariery bowiem odwiedzający pobili dotychczasowy rekord frekwencji.
Kategoria: Wiadomości
06.11.2017

Bez wątpienia na rekordową frekwencję wpływ miała liczna reprezentacja topowych firm. W tej edycji targów pracy Career EXPO udział wzięło ponad 70 pracodawców nastawionych nie tylko na poszukiwanie specjalistów, ale również osób, które dopiero zaczynają swoją zawodową karierę, poszukując odpowiedniej dla siebie ścieżki. Była to idealna okazja, aby poznać bliżej liderów najprężniej rozwijających się branż, jak chociażby Kaufland – partner strategiczny tej edycji targów, a także Infor, Credit Suisse czy Futuro Finance.

Przedstawiciele firm z sektorów IT, finansów, sprzedaży, marketingu, inżynierii, obsługi klienta i wielu innych chętnie opowiadali o kulisach swojej pracy oraz zapoznawali się z być może swoimi przyszłymi współpracownikami.

Halę Stulecia odwiedziło podczas targów ponad 5 tysięcy uczestników z różnorodnym doświadczeniem i różnymi celami zawodowymi. Specjaliści szukali możliwości rozwoju swoich umiejętności, świeżo upieczeni absolwenci z powodzeniem mierzyli się z trudnościami wejścia na rynek pracy, a studenci poszukiwali swojej własnej drogi zawodowej. Dużym powodzeniem cieszyły się Szybkie Rekrutacje, darmowe prelekcje i szkolenia, a do przygotowanej przez Infopraca.pl Strefy Rozwoju ustawiały się niekończące się kolejki. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również Escape Room przygotowany przez Tkalnię Zagadek – lista z zapisami zapełniła się do samego końca zaraz po rozpoczęciu Career EXPO.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również