Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Rekrutacja na prestiżowe studia podyplomowe MBA. Ostatnie dni na zgłoszenia

Z końcem maja zostanie zamknięta rekrutacja na roczne studia podyplomowe o kierunku Master of Business Administration (bankowość i system finansowy), które są organizowane w ramach Akademii NBP oraz Akademii Kopernikańskiej. To już ostatni moment na złożenie dokumentów.
Artykuł sponsorowany
Kategoria: Wiadomości
19.05.2023
unsplash.com

Studia skierowane są do kadry zarządzającej instytucjami finansowymi – dyrektorów, menedżerów i członków organów statutowych. Wykłady rozpoczną się już w czerwcu 2023 roku w Warszawie. W gronie wykładowców znajdą się światowej sławy ekonomiści z banków centralnych.

Studia MBA umożliwią zdobycie prestiżowych kwalifikacji menedżerskich, a także szerokiej wiedzy z zakresu funkcjonowania systemu bankowego w gospodarce, w tym zadań banku centralnego. W programie zawiera się też omówienie wybranych aspektów działalności banków komercyjnych oraz ich interakcji z bankiem centralnym i systemem nadzorczym. Praktycy rynku w ramach wykładów przedstawią również mechanizmy funkcjonowania rynków finansowych i kwestie zarządzania portfelem inwestycyjnym i ryzykiem rynkowym.

„Tematyka wykładów skoncentruje się na funkcjonowaniu systemów finansowych oraz roli banków komercyjnych i bankowości centralnej w tych systemach. Przeanalizowane zostaną instrumenty finansowe z uwzględnieniem rachunkowości bankowej oraz statystyki i sprawozdawczości, a także polityka pieniężna i obieg pieniądza w gospodarce” – wyjaśnia prof. Adam Glapiński, Prezes NBP.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do końca maja. Aplikacje można przesyłać za pośrednictwem strony Akademii NBP, wypełniając formularz. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również