Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Rozwój kariery z MrCertified? Poznaj platformę ułatwiającą zdobycie prestiżowych certyfikatów CFA, ACCA i CIMA

Jeszcze 15 lat temu mało kto o nich słyszał, podczas gdy dzisiaj posiadanie ich stało się praktycznie koniecznością dla ekspertów od finansów, którzy są zainteresowani karierą w międzynarodowych korporacjach.
Kategoria: Wiadomości
21.09.2015

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu kursami przygotowującymi do egzaminów CFA, CIMA oraz ACCA powstał serwis mrcertified.eu, który oferuje całkowicie darmowe materiały, opracowania oraz testy próbne online.

Oprócz kompleksowo opracowanych materiałów przygotowawczych, na stronie znajdziemy również forum dyskusyjne, na którym użytkownicy będą mogli zadawać pytania odnośnie zadań i udzielać na nie odpowiedzi, jak również przesyłać nowe treści i oceniać istniejące już materiały pod względem ich istotności i poziomu trudności.


 

O platformie MrCertified

MrCertified.eu to platforma edukacyjna zrzeszająca ambitnych ludzi zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką finansów i ekonomii oraz chcących mądrze rozwijać swoją karierę zawodową. To miejsce, w którym można skutecznie przygotować się do egzaminów CFA, CIMA oraz ACCA

Dowiedz się więcej na stronie mrcertified.eu

– Nasz projekt wpisuje się w niezagospodarowaną niszę rynkową, ponieważ będzie oferował osobom z grupy docelowej innowacyjne, zaawansowane i kompleksowe narzędzia, które w sposób wydajny wspomogą użytkownika w przygotowaniach do specjalistycznych egzaminów z dziedziny ekonomii i finansów – mówi Andrzej Wasilewski, Key Account Manager. – Stworzyliśmy profesjonalne materiały edukacyjne poruszające wszystkie zagadnienia wymagane do uzyskania certyfikatów CFA, ACCA oraz CIMA. Ponadto, po darmowej i krótkiej rejestracji użytkownicy otrzymają dostęp do bogatej bazy pytań testowych sprawdzających ich wiedzę. Opracowaliśmy także autorski algorytm, który stworzy indywidualnie dopasowany do danej osoby plan nauki.


 

Funkcjonalność serwisu

Po rozmowie z twórcami portalu postanowiłem sam przekonać się, jak wygląda nowa strona od środka oraz co tak innowacyjnego oferuje użytkownikom.

Wnętrze kursu CFA

Wnętrze kursu CFA

Po wejściu na stronę mrcertified.eu pojawia się lista dostępnych kursów. Znajdziemy tam oczywiście wspomniane już opracowania tematów wymaganych na egzaminach CFA, ACCA oraz CIMA.  Aby skorzystać z tej bazy materiałów, trzeba jednak się zarejestrować. Proces ten trwa niecałą minutę i jest całkowicie darmowy. Rejestracji można dokonać również bezpośrednio przez Facebooka, LinkedIn oraz Google+. Po założeniu swojego konta uzyskujemy dostęp do kompleksowo opracowanych materiałów dydaktycznych i próbnych testów. Wszystkie treści są skatalogowane i poruszanie się po witrynie jest bardzo intuicyjne.

Nauka do egzaminu podzielona jest na części tematyczne. Każda z nich zawiera moduł teoretyczny oraz interaktywny quiz, który pozwoli sprawdzić naszą wiedzę z danego zagadnienia. W części teoretycznej materiały są dodatkowo podzielone na krótkie jednostki tekstu nadające się do przyswojenia w czasie nie dłuższym niż 5–10 minut. Ponadto, na przerobienie poszczególnych części wprowadzone jest ograniczenie czasowe. 

Dowiedz się więcej na stronie mrcertified.eu

Platforma udostępnia także specjalnie opracowany algorytm, który rozplanuje optymalnie naukę dostosowując ją do zdolności danej osoby. System zasugeruje, kiedy należy powtórzyć daną jednostkę materiału, aby przenieść wiedzę do pamięci długotrwałej. Umożliwi to skuteczniejszą naukę i ograniczy czas marnowany na rozplanowywanie uczenia się.

Dostępne kursy na platformie MrCertified

Dostępne kursy na platformie MrCertified

W razie niejasności, do dyspozycji studentów pozostaje zakładka Pytania i Odpowiedzi, gdzie każdy może zadać pytanie, przedyskutować problematyczne zagadnienie i udzielić odpowiedzi. Takie forum dyskusyjne jest wspaniałą okazją do wymiany swoich przemyśleń odnośnie pytań egzaminacyjnych. Wspólna analiza i przekonsultowanie treści z pewnością rozwieje niejedną wątpliwość związaną z podchwytliwymi zadaniami. 

Twórcy platformy znaleźli również ciekawe rozwiązanie problemu zadań otwartych. Egzaminy bowiem składają się nie tylko z zamkniętych pytań testowych, ale również z poleceń opisowych. W serwisie dostępna będzie treść pytań otwartych. Użytkownicy będą mogli udzielić na nie własną odpowiedź i wysłać ją do sprawdzenia. Odpowiedzi będą zamieszczane w osobnej zakładce, gdzie każdy na podstawie udostępnionego klucza odpowiedzi będzie mógł je ocenić. Za każdą ocenę do konta danego studenta przyznawane będą punkty, bez których nie będzie możliwe wysyłanie własnych odpowiedzi do weryfikacji.


 

Dodatkowe usługi

Oprócz opisanych wyżej funkcjonalności, mrcertified.eu zaoferuje swoim użytkownikom jeszcze dwie inne, ciekawe rzeczy. Po pierwsze, dostępna będzie zakładka Promocje i Zniżki, gdzie zamieszczane będą aktualne oferty promocyjne partnerów serwisu. Osoby zarejestrowane na stronie będą mogły zatem skorzystać z atrakcyjnych ofert i zniżek dedykowanych wyłącznie użytkownikom MrCertified.

Dowiedz się więcej na stronie mrcertified.eu

Drugą ciekawą usługą jest zakładka Rekrutacje. Po jej kliknięciu użytkownicy będą mogli zapoznać się z obecnie prowadzonymi rekrutacjami. Jak wiadomo, pracodawcy coraz częściej stawiają na kwalifikacje zawodowe i poszukują takich kandydatów, którzy zdobyli odpowiednie certyfikaty z dziedziny ekonomii i finansów. Przystępując do egzaminu CFA mamy nadzieję, że uzyskanie tego dokumentu pozwoli nam znaleźć lepszą i bardziej prestiżową pracę w międzynarodowej korporacji. Przygotowując się do testów z MrCertified od razu mamy możliwość dotarcia do potencjalnych pracodawców, którzy rekrutują osoby o profilu zbliżonym do naszego. Dzięki temu ułatwiona zostanie komunikacja między pracodawcami a kandydatami.

Główna strona MrCertified

Główna strona MrCertified

Współcześnie coraz więcej młodych ludzi pragnących zrobić karierę w międzynarodowych organizacjach decyduje się udowodnić swoje kompetencje i wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów oraz ekonomii uzyskując jeden z prestiżowych i cenionych certyfikatów. Zadanie to jednak nie należy do łatwych i wymaga dużego nakładu ze strony zdającego. Aby ułatwić przyszłym analitykom i finansistom osiągnięcie tego celu, powstała platforma specjalnie dedykowana osobom podchodzącym do tych egzaminów. Wszechstronnie opracowane zagadnienia teoretyczne oraz inteligentne testy online umożliwią skuteczną powtórkę całego wymaganego materiału. Warto więc chyba, aby każda osoba podchodząca do egzaminów CFA, ACCA lub CIMA przyjrzała się bliżej nowopowstałemu serwisowi.

Dowiedz się więcej na stronie mrcertified.eu

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość

Zobacz również