Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tax’n’You: ruszyła VII edycja konkursu podatkowego KPMG

Do 12 maja można zgłaszać swój udział w konkursie podatkowym Tax’n’You organizowanym już po raz siódmy przez KPMG! Finaliści otrzymają m.in. oferty płatnych praktyk, a studentom, którzy znajdą się na podium, firma zaproponuje umowy o pracę w KPMG.
Kategoria: Wiadomości
29.04.2014
Firma audytorsko-doradcza KPMG już po raz siódmy organizuje konkurs o tematyce podatkowej Tax’n’You. Skierowany jest do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia, III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2013 roku, którzy interesują się tematyką podatkową, prawną oraz mają wiedzę o aktualnych wydarzeniach gospodarczych.

Formuła konkursu
Konkurs obejmuje dwa etapy. W pierwszym uczestnicy wypełniają formularz i odpowiadają na 20 losowo wybranych pytań jednokrotnego wyboru, dotyczących przede wszystkim zagadnień podatkowych, a także ogólnej znajomości wydarzeń gospodarczych. Oceniana jest zarówno poprawność odpowiedzi, jak i czas wypełnienia.

Do etapu II zaproszonych zostanie 24 najlepszych kandydatów, którzy zmierzą się podczas finału (kazus z zakresu polskiego prawa podatkowego, panel dyskusyjny o tematyce podatkowej, konkurs znajomości terminów podatkowych). 

Jak zgłosić się do Tax’n’You?
Rejestracja do VII edycji ruszyła 21 kwietnia. Na stronie kpmg.taxandyou.pl w zakładce Rejestracja dostępna jest ankieta konkursowa (etap I). KPMG czeka na zgłoszenia do 12 maja 2014 roku. Najlepsi zostaną zaproszeni do finału, który odbędzie się 23 maja 2014 roku w Warszawie.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają m.in. nagrody finansowe oraz umowy o pracę w wybranych biurach KPMG w Polsce. Pozostali finaliści otrzymają natomiast oferty płatnych praktyk. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie kpmg.taxandyou.pl.

Organizator i Patron Merytoryczny: KPMG
Patroni Honorowi: Uniwersytet Warszawski, Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Patron: ACCA
Partnerzy Strategiczni: Apart, Chocolissimo, empik school, Wolters Kluwer
Patroni Medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Forsal.pl, Absolvent.pl, dlaStudenta.pl, Eurostudent.pl, KarierawFinansach.pl, Pracuj.pl, Semestr; Partnerzy studenccy: AIESEC, ELSA

Źródło: KPMG

Zobacz również