Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tax’n’You z KPMG

7 kwietnia ruszyła VIII edycja Tax’n’You – konkursu podatkowego organizowanego przez KPMG. Studenci i ubiegłoroczni absolwenci studiów wyższych kolejny raz będą mogli wykazać się wiedzą z zakresu podatków i zdobyć płatne praktyki lub pracę w dziale podatkowym KPMG oraz nagrody rzeczowe i finansowe.
Kategoria: Wiadomości
20.04.2015

Konkurs skierowany jest do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia, III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2014 roku zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową.

Wszystkim finalistom tegorocznej edycji Tax’n’You organizatorzy zaoferują płatne praktyki w KPMG w Polsce oraz wręczą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dodatkowo, trzem najlepszym osobom wybranym przez kapitułę konkursu podczas finału, zaproponowane zostaną umowa o pracę w KPMG w Polsce oraz nagrody finansowe w wysokości odpowiednio: 5000 zł, 3000 zł i 2 000 zł.

Zgłoszenia do VIII edycji konkursu Tax’n’You 2014 można przesyłać w terminie od 7 do 26 kwietnia 2015 roku poprzez stronę kpmg.taxandyou.pl. Finał konkursu odbędzie się 22 maja 2015 roku w Warszawie.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również