Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Trwają konkursy EY. Weź w nich udział

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez EY: EYe on Tax i EY Financial Challenger.
Kategoria: Wiadomości
25.10.2013
Konkurs EYe on Tax pozwala studentom wcielić się w rolę profesjonalnych doradców podatkowych. Uczestnicy, rozwiązują zadania - kazusy prawne dotyczące zarówno polskiego, jak i międzynarodowego prawa podatkowego - z którymi spotykają się nasi doradcy. Konkurs jest również świetną okazją do poznania pracowników z działu Doradztwa Podatkowego oraz specyfiki ich pracy. Zwycięstwo w EYe on Tax to nie tylko nagrody pieniężne i rzeczowe. Najlepsza drużyna otrzymuje również możliwość odbycia płatnych praktyk w dziale Doradztwa Podatkowego EY. Uczestnicy wcześniejszych edycji konkursu podkreślają także, że ambitne zadania konkursowe stanowią niezwykłą mobilizację do nauki i zachętę do pogłębiania wiedzy z zakresu prawa podatkowego.

Właśnie rozpoczyna się pierwszy etap konkursu. Studenci, którzy chcieliby w nim wziąć udział powinni do 18 listopada 2013 roku zarejestrować 3- lub 4- osobowy zespół na stronie internetowej. Zarejestrowany zespół otrzyma zadanie konkursowe drogą elektroniczną, którego rozwiązanie powinien przesłać do dnia 22 listopada 2013 roku. 

Konkurs EY Financial Challenger organizowany jest przez specjalistów z działu Doradztwa Transakcyjnego firmy EY. Konkurs to doskonała okazja dla studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, do sprawdzenia swoich umiejętności analitycznych oraz negocjacyjnych, a także praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów.  W czasie trwania konkursu uczestnicy realizują zadania, z którymi na co dzień spotykają się profesjonalni Doradcy Transakcyjni. Przeprowadzają transakcje kupna i sprzedaży spółek, dokonują wycen oraz przeprowadzają analizy finansowe. Uczestnicy biorą również udział w przygotowywaniu rekomendacji dla Klientów oraz poszukują optymalnych rozwiązań rzeczywistych problemów z zakresu transakcji. Pula nagród w konkursie EY Financial Challenger obejmuje zarówno nagrody pieniężne jak i rzeczowe. Najlepsza drużyna otrzymuje także możliwość odbycia płatnych praktyk w dziale Doradztwa Transakcyjnego EY.

Studenci zainteresowani konkursem powinni zarejestrować 3- lub 4- osobowy zespół na stronie internetowej do 18 listopada 2013 roku. Zarejestrowany zespół drogą elektroniczną otrzyma zadanie konkursowe, którego rozwiązanie powinien przesłać do dnia 21 listopada 2013 roku.

Zobacz również