Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Twoje Szersze Spojrzenie na karierę z EY

Chcesz powierzyć swoją karierę najlepszym firmom? Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami z branży? Przeczytaj wywiady z ekspertami firmy doradczej EY (dawniej Ernst & Young) i poszerz swoje horyzonty zawodowe.
Akcja redakcyjna: Szersze spojrzenie
Kategoria: Wiadomości
31.03.2014
Każdy specjalista na pewnym etapie swojej ścieżki kariery spotyka się z wątpliwościami, które niesie ze sobą życie zawodowe. W dzisiejszej, opartej na wiedzy, globalnej gospodarce (tzw. knowledge-based economy) liczy się zarówno wnikliwa wiedza ekspercka, jak i wysoko rozwinięte kompetencje miękkie. Słowem – gospodarka oparta na wiedzy to system ekonomiczny, który wykorzystuje swoje możliwości dzięki potencjałowi intelektualnemu społeczeństwa. Gwarantem wysokiego potencjału są organizacje, które dbają o rozwój kapitału intelektualnego swoich pracowników.
 
Poniżej prezentujemy rozmowy z przedstawicielami firmy doradczej EY, przeprowadzone w ramach cyklu redakcyjnego Szersze Spojrzenie przez dziennikarzy serwisu KarierawFinansach.pl. Dzięki tym wywiadom nie tylko poszerzysz swoje horyzonty zawodowe, ale również poznasz bliżej organizację, która dba o rozwój swoich pracowników.

Moje miejsce pracy – moje środowisko

Wywiad z Agnieszką Maciejewską, Dyrektor ds. Personalnych w EY
 
„Firma EY oprócz tego, że jest idealnym pracodawcą, jest też absolutnym liderem w świadczeniu usług w naszej branży. Prestiż, którym się szczycimy, jest wynikiem realizacji konkretnych projektów i konkretnych korzyści, które przynosimy naszym klientom.”

W EY uczę się przez całe życie 

Wywiad z Kamilem Bajem, Managerem w EY
 
„Praca w konsultingu ma specyficzny charakter. Obejmuje często wycinek wybranego rynku oraz branży, z którą jest związana działalność klienta. W naszym zawodzie ciężko jednak o powtarzalność problemów. Dlatego uczymy się i budujemy swoją wiedzę przez cały czas.”
 

Kobieta w EY. Wyzwania każdego dnia

Wywiad z Agnieszką Nalewajko, Dyrektor w Dziale Audytu EY
 
„Obecnie podejmujemy w EY inicjatywy mające na celu podniesienie poziomu pewności siebie wśród kobiet, aby zrozumiały, że posiadanie własnej rodziny oraz jednocześnie kierowanie zespołem projektowym lub działem w firmie jest możliwe. EY jest organizacją otwartą na wszystkich ludzi, którzy są gotowi podejmować wyzwania.”

Jesteśmy odpowiedzialni. Polityka CSR w EY

Wywiad z Barbarą Falewicz, Managerem w EY
 
„Jesteśmy organizacją działającą etycznie, czego gwarantem w naszej codziennej pracy jest tzw. Code of Conduct, zbiór etycznych zasad opierających się na takich filarach, jak współpraca między sobą i naszymi klientami, profesjonalizm, uczciwość, niezależność i obiektywizm oraz respektowanie kapitału intelektualnego.”

Globalne wyzwania w międzynarodowej organizacji

Wywiad z Markiem Cieszko, Managerem w Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY
 
„Globalny wymiar naszej pracy wpisuje się przede wszystkim w kulturę organizacyjną EY, co widać w podejściu do pracownika, wspólnych wartościach i wizji firmy. Dla nas, pracowników, globalny wymiar w praktyce oznacza codzienny kontakt z kolegami z zagranicy.”
Chcesz dowiedzieć się więcej o EY? 
 
Zachęcamy do śledzenia ofert pracy na ey.com.pl/kariera
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również