Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

UCMS Group Poland zatrudni księgowych

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) poinformowała, że UCMS Group Poland otworzy w Kielcach swoje centrum usług finansowo-kadrowych.
Kategoria: Wiadomości
11.03.2013
To kolejny przykład na coraz dynamiczniejszy rozwój Makroregionu Polska Wschodnia. W drugiej połowie ubiegłego roku w województwie świętokrzyskim zainwesowała firma Pilkington (NSG Group), otwierając swoje centrum finansowo-księgowe w Sandomierzu.

Dlaczego firma UCMS Group Poland wybrała właśnie Kielce? W informacji PAIiIZ możemy przeczytać:

- Szukając lokalizacji dla naszego kolejnego biura w Polsce, kierowaliśmy się takimi kryteriami, jak: połączenia komunikacyjne i odległość od Warszawy, dostępność i kwalifikacje pracowników, dostępność powierzchni biurowej, wsparcie lokalnej administracji, dostępność i jakość infrastruktury IT, koszty działalności i funkcjonowania biura. Poddaliśmy bardzo szczegółowej analizie kilkanaście miast oraz kilkukrotnie odwiedziliśmy 3-4 miasta zakwalifikowane do drugiej rundy. Nasz wybór padł ostatecznie na Kielce - mówi Anna Kaczmarska, dyrektor finansowy UCMS Group Poland.

Dlaczego sektor BPO/SSC rozwija się również w mniejszych ośrodkach? Przeczytaj artykuł »
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również