Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Weź udział w jesiennej akcji specjalnej Grasz… tym razem nie o staż

4 lutego 2013 roku rozpocznie się kolejna, 18. edycja ogólnopolskiego konkursu "Grasz o staż". Tymczasem organizatorzy już teraz zadbali o to, aby jego ideę przybliżyć studentom i absolwentom wyższych uczelni.
Kategoria: Wiadomości
19.11.2012

W ciągu kilku najbliższych dni przyszli uczestnicy mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w jesiennej akcji specjalnej pod hasłem "Grasz... tym razem nie o staż".


"Grasz… tym razem nie o staż" to nie lada gratka dla miłośników konkursów z nagrodami. Na zwycięzców jesiennej akcji specjalnej czekają: voucher na wycieczkę o wartości 5 000 zł od Grupy TUI, miejsca na szkoleniach Akademii PwC, bony na atrakcje o wartości 300 zł od portalu KatalogMarzeń.pl, prenumeraty pierwszego magazynu marketingu i sprzedaży „Brief” oraz książki Wydawnictwa Wolters Kluwer.


„Grasz… tym razem nie o staż” zostanie zorganizowany już po raz trzeci. W ubiegłym roku voucher na wycieczkę od Grupy TUI wygrała Magdalena Nowak.

 

– Kiedy otrzymałam voucher od kuriera, dotarło do mnie, że to wszystko prawda. Później oczywiście rozpoczęło się przeglądanie strony biura podróży TUI i poszukiwanie upragnionej destynacji – wspomina Magdalena Nowak. – Zdecydowałam się na tygodniowy pobyt na Teneryfie w miejscowości Puerto de Santiago. Przywiozłam ogromną ilość zdjęć, które pokazują różne oblicza wyspy: nieujarzmiony ocean, miasteczka ze słynnymi balkonami w stylu kanaryjskim, okolice górującego nad wyspą wulkanu Teide.

Wyspy Kanaryjskie upodobał sobie także szczęśliwy zdobywca voucheru sprzed dwóch lat, który udał się z osobą towarzyszącą na wyspę Fuerteventura.

 

Projekt jesienny jest przeznaczony dla studentów wszystkich kierunków i lat studiów oraz absolwentów wyższych uczelni, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Wszyscy chętni, aby wziąć udział powinni zarejestrować się na www.grasz.pl oraz w terminie 19-26 listopada 2012 roku, odpowiedzieć na dziewięć pytań zamkniętych i jedno otwarte. Jak podkreśla Paulina Teperek, koordynator jesiennej akcji specjalnej w PwC:


– Pytania w „Grasz… tym razem nie o staż” nawiązują do konkursu „Grasz o staż”, m.in. do jego zasad, historii, fundatorów oraz patronów. Uczestnicy projektu mają okazję nie tylko do zapoznania się z informacjami o „Grasz o staż”, ale również zyskują szansę na wygranie atrakcyjnych nagród”. Lista zwycięzców zostanie opublikowana 10 grudnia 2012 roku.


Zapraszamy! Więcej informacji na www.grasz.pl oraz na www.facebook.com/graszostaz.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również