Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Weź udział w konferencji ACCA CFO European Summit

W nadchodzących latach świat czekają rewolucyjne zmiany. Jakie wyzwania postawią przed największymi firmami? Gdzie rodzą się nowe szanse i jak ich nie przegapić? Na jakie trendy powinni zwracać uwagę managerowie odpowiedzialni za finanse?
Kategoria: Wiadomości
30.09.2012

Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć podczas tegorocznej konferencji CFO European Summit, organizowanej przez ACCA, która już 24 października odbędzie się w Warszawie (hotel Intercontinental).

Głównym celem CFO European Summit jest stworzenie platformy do wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla kadr zarządzających i finansowych największych przedsiębiorstw w Polsce i w Europie.

Tegoroczna edycja będzie miała formę prezentacji i dyskusji panelowych, w trakcie których międzynarodowi eksperci, znani ekonomiści oraz wybitni CFO podzielą się swoją wiedzą na najbardziej nurtujące świat finansów tematy. Wydarzenie będzie też znakomitą okazją do wymiany poglądów i budowania cennych relacji biznesowych.

Gościem specjalnym będzie prof. Leszek Balcerowicz.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują: Dr Georg Vielmetter, dyrektor z Hay Group Europe, Dr Daniel Thorniley, prezes DT – Global Business Consulting GmbH, Lidia Adamska, członek zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Daniel Howlett, head of structured banking, Corporate & Structured Banking, HSBC plc, Miklos Kormos, dyrektor zarządzający Deutsche Bank London, Monika Morali-Efinowicz, partner i dyrektor zarządzająca Advent International, Ilona Weiss, Prezydent ACCA Polska, liczni członkowie ACCA z Polski i zagranicy oraz przedstawiciele organizacji zawodowych i stowarzyszeń branżowych.

Konferencja będzie w całości prowadzona po angielsku i nie będzie tłumaczona.

Partnerami wydarzenia są: Euler Hermes i HSBC

Już dziś zgłoś swój udział w CFO European Summit

Więcej informacji na stronie www.cfosummit.pl.

Zobacz również