Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Wygraj płatne praktyki. Grasz o staż kusi karierą

8 kwietnia upływa termin nadsyłania rozwiązań w konkursie „Grasz o staż”. Stawką w grze są wakacyjne staże w renomowanych organizacjach oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia.
Kategoria: Wiadomości
25.03.2013
Aby zaaplikować, wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl i rozwiązać od jednego do trzech wybranych przez siebie zadań.

Studenci i absolwenci ciekawi zasad uczestnictwa w konkursie mogą zapoznać się z "Przewodnikiem po 18. edycji konkursu" (www.grasz.pl/przewodnik). Publikacja zawiera między innymi profile wszystkich firm i organizacji, które ufundują praktyki i nagrody w tym roku, wskazówki „jak grać” oraz skróty zadań konkursowych. Ponadto, zainteresowani udziałem mogą uzyskać więcej informacji od organizatorów "Grasz o staż", którzy są obecni na targach pracy w całej Polsce.

– Zależy nam, aby oferta konkursu była atrakcyjna. Wszystkim stażystom gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2200 zł brutto za miesiąc stażu w firmie i 1200 zł netto w organizacji pozarządowej – mówi Anna Łukawska, koordynator konkursu "Grasz o staż" w PwC. – Ponadto zadbaliśmy o merytoryczny przebieg wszystkich konkursowych praktyk. Szczegółowe opisy zadań stażysty każda organizacja umieściła na stronie konkursu. To wszystko sprawia, że „Grasz o staż” jest jedyny w swoim rodzaju – dodaje.

W 18. edycji "Grasz o staż" uczestnicy mogą wygrać staże na terenie całej Polski między innymi w dziedzinach IT (m.in. Orange Polska, PKO Bank Polski, T-mobile, WP.PL), energetyki (m.in. Grupa ENERGA, PGNiG TERMIKA SA), inżynierii (m.in. GE Engineering Design Center, ORLEN GAZ Sp. z o.o), finansów (m.in. Jeronimo Martins Polska S.A., PwC), marketingu (m.in. BLACK/FRUGO, Microsoft), HR (m.in. Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Zakłady Farmaceutyczne Polpharma) czy prawa (m.in. DLA Piper). Studenci i absolwenci zainteresowani zdobyciem doświadczeń w domach mediowych czy agencjach reklamowych będą mieli szansę zagrać o praktyki m.in. w DDB Warszawa, Domu Mediowym Starcom i Universal McCann.
 
Najwięcej praktykantów zaproszą do siebie Lidl Polska, OBI, Poczta Polska S.A. i Microsoft. W tym roku stażystów przyjmą także Kancelaria Prezydenta RP oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które jednocześnie po raz kolejny objęło patronat honorowy nad konkursem.

Poza możliwością zdobycia niejednokrotnie pierwszego doświadczenia zawodowego, „Grasz o staż” to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Organizatorzy dołożyli starań, aby również w tym roku oferta była szeroka. Zagrać można między innymi o tygodniowy intensywny program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii, studia podyplomowe, szkolenia biznesowe, kursy językowe, prenumeraty czasopism oraz nagrody książkowe.
 
Do udziału w "Grasz o staż" zapraszamy studentów trzeciego, czwartego, piątego  roku studiów jednolitych, studentów trzeciego i czwartego roku studiów I stopnia, studentów studiów II stopnia, a także absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Bieżące informacje, a także szczegółowa lista oferowanych praktyk, nagród dodatkowych oraz zadań dostępna jest na stronie internetowej www.grasz.pl oraz na www.facebook.com/graszostaz.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również