Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Za tydzień finał konkursu BANKRISK

21 maja w Klubie Bankowca w Warszawie odbędzie się uroczyste zakończenie Konkursu BANRISK - Liga Akademicka - szkolenia o charakterze zawodowym, w którym wykorzystywana jest gra symulacyjna BANRISK – the Stanford Game.
Kategoria: Wiadomości
14.05.2013

Organizatorem przedsięwzięcia jest Warszawski Instytut Bankowości, który dzięki dofinansowaniu Narodowego Banku Polskiego, przygotował edycję Konkursu BANRISK dedykowaną zespołom studenckim.


Zespoły tworzą zarządy wirtualnych banków, które działają w zmieniającym się otoczeniu makroekonomicznym, symulowanym przez program komputerowy. Miarą sukcesu w grze jest wzrost ceny akcji wirtualnego banku na giełdzie BANRISK.


Zespoły mają już za sobą osiem decyzji, jednak wyniki i zwycięski zespół poznamy podczas finału. 21 maja odbędzie się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy – szesnastu zespołów oraz Kapituły Konkursu. Laureat Konkursu zaprezentuje strategię realizowaną w trakcie gry, natomiast Główny Ekspert Konkursu - Michał Bellwon – podsumuje przebieg Konkursu BANRISK - Liga Akademicka.


Poniżej przedstawiamy ceny akcji wirtualnych banków po poszczególnych decyzjach.
Patronem Konkursu jest Związek Banków Polskich, a partnerem Biuro Informacji Kredytowej SA. Szczegóły można znaleźć na stronie www.szkola-ryzyka.pl i na FB www.facebook.com/BanriskLigaAkademicka.


Patronami medialnymi są: Miesięcznik Finansowy BANK, portal AleBank.pl, portal Bankier.pl, serwis PRNEWS.pl, portal Kariera w Finansach, magazyn To Zależy, magazyn Eurostudent, portal Student.pl, portal Studentnews.pl, portal Students.pl.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również