Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zabezpieczamy Przyszłość – konkurs dla studentów

Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które w roku akademickim 2017/2018 obronią pracę licencjacką lub magisterską z zakresu ubezpieczeń na życie. Do wygrania jest 6 tys. zł oraz płatny staż w towarzystwie ubezpieczeniowym Open Life.
Kategoria: Wiadomości
30.05.2018

Konkurs jest skierowany do autorów prac licencjackich i magisterskich związanych z tematyką ubezpieczeń na życie. Celem inicjatywy jest rozwijanie zainteresowania obszarem ubezpieczeń ochronnych wśród studentów i absolwentów uczelni wyższych a także edukacja finansowa oraz stworzenie możliwości rozwoju osobom, które chciałyby w przyszłości związać się zawodowo z branżą ubezpieczeniową.

Bardzo cenimy sobie możliwość współpracy z młodymi osobami, którzy niejednokrotnie mają zupełnie inne od nas spojrzenie na rynek i świat ubezpieczeń. Wierzymy, że ich otwartość i kreatywność jest bardzo potrzebna branży – mówi Krzysztof Bukowski, prezes zarządu Open Life TU Życie S.A.

Zasady

Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace napisane w języku polskim i obronione w roku akademickim 2017/2018, których wiodącym tematem są ubezpieczenia na życie, w szczególności ubezpieczenia ochronne. Prace będą oceniane m.in. pod kątem oryginalnego ujęcia tematu, nowatorskiego i twórczego charakteru pracy czy też poprawności merytorycznej.

Prace zostaną ocenione przez jury w skladzie:

  • Prof. dr hab. Tadeusz Szumlicz – polski ekonomista specjalizujący się w zakresie ubezpieczeń i polityki społecznej, profesor nauk ekonomicznych związany z SGH w Warszawie, 
  • Prof. dr hab. Marcin Orlicki – polski prawnik, radca prawny, doktor habilitowany nauk prawnych, specjalista w zakresie prawa cywilnego i prawa ubezpieczeniowego, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, 
  • Dr Jacek Skwierczyński – aktuariusz, osoba nadzorująca funkcję zarządzania ryzykiem w Open Life TU Życie S.A., Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy. 

Nagrody

Autor pracy magisterskiej lub licencjackiej, która zostanie uznana za najlepszą otrzyma 6 000 zł. Zdobywca drugiego miejsca - 3 000 zł, a trzeciego - 1 000 zł. 

Wszyscy, którzy staną na podium, mają szansę także na płatny staż w wybranym departamencie Open Life. Bez parzenia kawy. 

Zgłoszenia

Zgłoszenia do I etapu konkursu są przyjmowane do 30 września 2018 r.

Źródło: informacja prasowa

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również