Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zacznij poziom wyżej! Konkurs Ernst & Young

Zacznij poziom wyżej! Weź udział w konkursach Ernst & Young i wygraj atrakcyjne nagrody! Zbierz 3- lub 4-osobowy zespół i wypełnij formularz rejestracyjny.
Kategoria: Wiadomości
20.10.2009

Udział w konkursach EY Financial Challenger oraz EYe on Tax jest doskonałą okazją do sprawdzenia i wykorzystania swojej wiedzy w interaktywnych studiach przypadku przygotowanych przez doradców Ernst & Young. Konkursy pozwalają uczestnikom zmierzyć się z zadaniami stawianymi profesjonalistom i zdobyć cenne doświadczenie w zakresie Doradztwa Transakcyjnego oraz Doradztwa Podatkowego.


Oprócz możliwości pogłębienia wiedzy, uczestnicy staną w szranki do zdobycia atrakcyjnych nagród.


Zespół, który zajmie I miejsce w konkursie EY Financial Challenger otrzyma 24 000 zł, płatne praktyki w Dziale Doradztwa Transakcyjnego oraz udział w szkoleniu "Komunikacja w Zarządzaniu".


Natomiast zespół, który zajmie I miejsce w konkursie EYe on Tax w otrzyma: 20.000 PLN, płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego, udział w szkoleniu "Komunikacja w Zarządzaniu" oraz System Informacji Prawnej Legalis od Wydawnictwa C.H. Beck.


Zgłoszenia do konkursu EYe on Tax przyjmujemy do 14 listopada, a do EY Financial Challenger do 27 listopada 2009 roku.


Więcej informacji o konkursach: www.ey.com.pl/Challenger oraz www.ey.com.pl/EYe_on_Tax.

 

 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również