Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zadbaj o swoją przyszłość na targach pracy Career EXPO

Taka możliwość będzie czekała na wszystkich, którzy 21 listopada pojawią się na targach pracy Career EXPO w Pawilonie nr 15 MTP w Poznaniu. Oprócz szansy na porozmawianie z rekruterami kilkudziesięciu topowych firm czy też okazji do wzięcia udziału w wartościowych szkoleniach, czeka na Ciebie możliwość sprawdzenia swojej błyskotliwości w Escape Roomie. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową, zastanawiasz się nad zmianą pracy lub chcesz rozwinąć swoje kompetencje Career EXPO to wydarzenie stworzone dla Ciebie.
Kategoria: Wiadomości
16.11.2017

Zaplanuj przyszłość już teraz

Paleta potencjalnych pracodawców jest bardzo szeroka. Udział w jesiennej edycji potwierdziło już kilkadziesiąt firm w tym m.in. Nesperta czy InfoPraca.pl. Aby maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie dają nam targi Career EXPO, warto regularnie sprawdzać na stronie organizatora profile firm. Dzięki temu dowiesz się o dokumentach aplikacyjnych wymaganych przez daną firmę czy też do jakich działów poszukiwani są kandydaci. Często zdarza się, że firma z obszaru IT poszukuje również osób do działu marketingu, a potentat z branży finansowej rekrutuje w danym momencie również specjalistów HR. Strona może okazać się przydatna także przy szukaniu firm oferujących staże i praktyki dla studentów. Wyposażony w taką wiedzę z łatwością odnajdziesz się w setkach ofert, a także zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie.

Przyspiesz sukces

Mozolne poszukiwania na portalach ogłoszeniowych, dziesiątki godzin spędzonych na wyczekiwaniu, stresujące i wieloetapowe procesy rekrutacyjne czy pot spływający po czole w czasie sztywnych rozmów w siedzibach firm. Jeśli jesteś tym zmęczony z pomocą przyjdą ci Szybkie Rekrutacje. Targi pracy Career EXPO oferują możliwość porozmawiania z rekruterami na neutralnym gruncie. Wystarczy zarejestrować się na careerexpo.pl/rejestracja/poznan, wypełnić wirtualne CV i sprawdzić listę firm, które zadeklarowały udział w Szybkiej Rekrutacji. Po złożeniu aplikacji i pozytywnej weryfikacji, już po kilku kilku dniach otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną podczas targów. W przyjemnej i bezstresowej atmosferze odbędziesz rozmowę z przedstawicielami m.in. Nesperta, Futuro Finance, Hicron czy Volkswagen.

Wiedza źródłem sukcesu

Zwykło się mawiać, że człowiek uczy się przez całe życie. Zwolennicy tej teorii również znajdą na Career EXPO coś dla siebie. Dla tych, którzy pragną poszerzać swoje umiejętności przygotowanych zostało ponad 40 szkoleń z praktykami biznesu i ekspertami zarządzania zasobami ludzkimi. Dowiesz się chociażby, jak zmierzyć się ze swoim wewnętrznym sabotażystą i wyjść z własnej strefy komfortu, jak znaleźć własne miejsce w zespole, do czego przydadzą się nam umiejętności miękkie czy też, jak zbudować wiarygodność podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Warto również skorzystać z bezpłatnych konsultacji w Strefie Rozwoju, którą opiekuje się w InfoPraca.pl. Specjaliści HR bezpłatnie podpowiedzą, jak stworzyć skuteczne CV, a fotograf przygotuje ci profesjonalne zdjęcie, które będzie “wisienką na torcie” w twoim atrakcyjnym życiorysie.

Nie można zapomnieć o spacerze pod scenę główną, gdzie usłyszeć będzie można chociażby success story prezesów firm, a przedstawiciele działów HR takich firm, jak Grafton Recruitment, Rockwool i Phoenix Contact podzielą się wiedzą na temat moderowania kariery i umiejętności, które są szczególnie doceniane na rynku pracy. Z kolei Zyta Machnicka, autorka bloga employerbranding.pl, opowie ci, czego tak naprawdę pracodawcy oczekują od kandydatów i dlaczego warto pozostawać autentycznym w każdej sytuacji.

Nie samą pracą człowiek żyje

W tej edycji uczestników Career EXPO czeka również sprawdzian sprytu w Escape Roomu o tematyce rekrutacyjnej, przygotowanego we współpracy z Tkalnią Zagadek. Nawet największe bystrzaki będą musiały trochę pogłówkować, aby opuścić pomieszczenie w jak najszybszym czasie. To idealna okazja do sprawdzenia swojej kreatywności, umiejętności pracy w zespole, ale także dobrej zabawy.

Aby skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferują targi pracy Career EXPO, wystarczy zarejestrować się na stronie careerexpo.pl/rejestracja/poznan i pobrać darmowy bilet na wydarzenie.

Targi pracy Career EXPO

21 listopad 2017

Poznań, Pawilon MTP nr 15

godz. 10:00-18:00

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również