Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zapraszamy do udziału w badaniu „Portret księgowego 2017”

Z okazji 110-lecia działalności organizacji księgowych na ziemiach polskich Zarząd Główny Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zorganizował ogólnopolskie badanie „Portret księgowego 2017”.
Kategoria: Wiadomości
16.05.2017

Badanie składa się z dwóch ankiet: Autoportret księgowych i Księgowi oczami przedsiębiorców.

Pierwsza z nich jest adresowana do księgowych, druga do przedsiębiorców i innych osób niezwiązanych zawodowo z rachunkowością, ponieważ każdy w mniejszym lub większym zakresie ma do czynienia z księgowym. Dlatego organizatorzy zwracają się z prośbą o wypełnienie kwestionariuszy, by uzyskać jak najwięcej informacji o tym, jakie księgowi mają zdanie o sobie i jak są postrzegani przez społeczeństwo. Badanie pokaże, czy portrety te są zbliżone.

Wyniki ankiet zostaną zaprezentowane podczas II Kongresu Polskiej Rachunkowości „Rachunkowość – wizja przyszłości”, a także zamieszczone na stronie internetowej Stowarzyszenia. Kongres stanowi główny punkt obchodów 110-lecia powstania zawodowych organizacji księgowych na ziemiach polskich oraz „Roku Księgowego” ogłoszonego z tej okazji przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Zapraszamy do wypełnienia ankiet (zajmie to nie więcej niż 5–7 minut):

Autoportret księgowych

Księgowi oczami przedsiębiorców


Ankiety znajdują się również na stronie www.skwp.pl
 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również