Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zobacz nowe wydanie przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości" w wersji elektronicznej

W ciągu najbliższych dwóch lat nowe pokolenie, nazywane Generacją Z, będzie stanowić blisko 20 proc. osób aktywnych zawodowo na rynku pracy. Czy jesteś jego częścią?
Kategoria: Wiadomości
07.11.2016

Nowe pokolenie to wciąż wielka niewiadoma, które zdaniem pracodawców i rekruterów będzie miało o wiele większy wpływ na rynek pracy niż wcześniejsze generacje. Jaki? Tej odpowiedzi poszukuje redakcja KarierawFinansach.pl w tegorocznej publikacji "Kariera w Finansach i Bankowości", której wydanie na rok akademicki 2016/17 zostało udostępnione właśnie w wersji elektronicznej pod linkiem: www.karierawfinansach.pl/przewodnik. Wersję drukowaną natomiast można wciąż odebrać w biurach karier, podczas jesiennych i wiosennych targów pracy i wydarzeń organizowanych przez studenckie koła naukowe lub w salonach Empik.

Bieżący numer poza ogólną charakterystyką najmłodszej generacji poświęcono również:

  • społecznej odpowiedzialności biznesu, która staje się ważnym kryterium przy wyborze przyszłego pracodawcy;
  • etyce jako istotnemu problemowi, z którym będzie się musiał zmierzyć świat finansów;
  • otwartej i transparentnej rekrutacji, której od współczesnych organizacji oczekują obecnie uczestnicy rynku pracy.

Podobnie jak w latach ubiegłych w przewodniku można znaleźć szereg tekstów poświęconych perspektywicznym zawodom, kwalifikacjom zawodowym oraz branżom obejmującym sektor BPO/SSC, usługi finansowe i doradcze, bankowość oraz IT w obszarze finansów. Przewodnik zawiera również profile pracodawców, którzy poszukują młodych talentów. 

W wersji elektronicznej można również przeczytać wywiady z ekspertami sektora finansowego poświęcone trendom, ścieżce kariery i kompetencjom pożądanym w poszczególnych branżach sektora finansowego.

Trzymaj rękę na pulsie i śledź nasz fanpage na Facebooku: facebook.com/kwfpl, gdzie będziemy informować o kolejnych materiałach redakcyjnych publikowanych w ramach tej sekcji.

Przewodnik jest dostępny pod adresem www.karierawfinansach.pl/przewodnik.

W zakładce "Przewodnik" po prawej stronie serwisu dostępne są również archiwalne numery przewodnika.

Zobacz również