Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Szersze spojrzenie

Akcja redakcyjna: Szersze spojrzenie

Wiadomości
Od teorii do praktyki. Dlaczego Shell Business Operations stawia na kwalifikacje zawodowe?
ACCA oraz CIMA to obecnie najbardziej pożądane kwalifikacje zawodowe, które stają się nieodłącznym elementem wielu stanowisk specjalistycznych. Shell Business Operations szerzej patrzy na finanse i dlatego wspiera profesjonalistów w uzyskaniu międzynarodowych certyfikatów. Przeczytaj wywiad z Martyną Nowakowską, Senior Team Managerem w ramach cyklu redakcyjnego Szersze spojrzenie.

Opublikowane: 07.09.2015
Autor: Jakub Jański

Wiadomości
Jesteśmy odpowiedzialni. Polityka CSR w EY
Bez społecznej odpowiedzialności firm nie moglibyśmy mówić o współczesnym biznesie. O tym, dlaczego polityka CSR ma tak ogromne znaczenie w życiu każdej organizacji oraz jak wpływa na otoczenie, rozmawiamy z Barbarą Falewicz z EY (dawniej Ernst & Young).

Opublikowane: 03.11.2014
Autor: Redakcja

Wiadomości
Kobieta w EY. Wyzwania każdego dnia
O tym, czy kobiety mają łatwiej czy trudniej w audycie, jak zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym oraz o wyzwaniach mam każdego dnia opowiada Agnieszka Nalewajko, Dyrektor w Dziale Audytu EY (dawniej Ernst & Young).

Opublikowane: 27.10.2014
Autor: Redakcja

Wiadomości
Co tak naprawdę oznacza praca w globalnej organizacji?
Kariera w międzynarodowym środowisku z pewnością niesie ze sobą wiele wyzwań zawodowych. O tym, jak różnice kulturowe wpływają na nas osobiście i dlaczego warto pracować przy globalnych projektach, rozmawiamy z Markiem Cieszko, Managerem w Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY.

Opublikowane: 21.10.2014
Autor: Jakub Jański

Wiadomości
W EY uczę się przez całe życie
ACCA czy CFA? Jakie szkolenia potrzebne są konsultantom i ich managerom? Kim jest counsellor? O tym, jakie możliwość rozwoju daje swoim pracownikom EY (dawniej Ernst & Young) opowiada Kamil Baj, manager w EY. Kolejny wywiad z cyklu: "Szersze spojrzenie".

Opublikowane: 15.10.2014
Autor: Redakcja

Wiadomości
Moje miejsce pracy – moje środowisko
Zapraszamy do przeczytania rozmowy z Agnieszką Maciejewską, Dyrektor ds. Personalnych w EY Polska (dawniej Ernst & Young) w ramach naszego cyklu „Szersze spojrzenie”. Zobacz organizację z bliska.

Opublikowane: 06.10.2014
Autor: Redakcja

Wiadomości
Twoje Szersze Spojrzenie na karierę z EY
Chcesz powierzyć swoją karierę najlepszym firmom? Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami z branży? Przeczytaj wywiady z ekspertami firmy doradczej EY (dawniej Ernst & Young) i poszerz swoje horyzonty zawodowe.

Opublikowane: 31.03.2014
Autor: Redakcja