Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Kraków, małopolskie
Obsługa klienta
angielski, francuski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, globalnego lidera technologicznego, poszukujemy osób posługujących się językiem francuskim zainteresowanych pracą na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim.

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 9/3/2024/DM/127

Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego (min. B2),
  • pozytywne i energiczne nastawienie do pracy oraz chęć do nauki,
  • wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane,
  • znajomość systemu SAP dodatkowym atutem.
Obowiązki
  • codzienny kontakt telefoniczny/mailowy z klientami w języku francuskim,
  • odpowiadanie na pytania klientów dotyczące m.in. statusów zamówień lub czasu dostawy,
  • rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów,
  • ścisła współpraca z działami finansów i logistyki,
  • administracja i klasyfikacja zapytań w systemie SAP.
Oferujemy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • hybrydowy model pracy (2 dni w tygodniu pracy z domu),
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport),
  • szkolenia wewnętrzne.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
SAP
Pełny etat
Specjalista
SAP