Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Alior Bank

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wśród instytucji finansowych wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, wyrażająca się poprzez bezpośrednią komunikację, dynamikę działania, autonomię w pracy i realne możliwości wpływu na działanie firmy.

Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role. Szeroki zakres i stały rozwój oferty produktowej skierowanej do Klientów Banku zapewnia różnorodne możliwości pracy i rozwoju dla profesjonalistów z wielu dziedzin biznesu. Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osoby, które rozpoczynają swoją karierę i chcą rozwijać się z Alior Bankiem.

Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a możliwości pracy obejmują m.in.:

 • Biuro Maklerskie;
 • Rachunkowość i Finanse;
 • Windykacja;
 • Audyt i Controlling;
 • Operacje Bankowe;
 • Zarządzanie Ryzykiem;
 • Infolinia;
 • IT/Rozwój Oprogramowania.

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniamy bankierów specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

TRZY KROKI DO PRACY W ALIOR BANKU

 1. Zgłaszasz się w odpowiedzi na wybrane ogłoszenie lub przesyłasz swoje CV na adres rekrutacja@alior.pl. My analizujemy Twój profil zawodowy w odniesieniu do wymagań stanowiska.
 2.  Zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z rekruterem: przez telefon, Skype lub na spotkanie w naszym biurze. Oceniamy Twoją motywację, predyspozycje interpersonalne oraz umiejętności zawodowe.
 3. Zapraszamy Cię na spotkanie z przyszłym przełożonym. Na wybranych stanowiskach możliwe są dodatkowe testy merytoryczne.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Alior Bank
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa