Temat tygodnia
Sprawdźcie, jak zostać królem personal brandingu. Część 2.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Alior Bank

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

 

Wśród instytucji finansowych wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, wyrażająca się poprzez bezpośrednią komunikację, dynamikę działania, autonomię w pracy i realne możliwości wpływu na działanie firmy.

 

Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role. Szeroki zakres i stały rozwój oferty produktowej skierowanej do Klientów Banku zapewnia różnorodne możliwości pracy i rozwoju dla profesjonalistów z wielu dziedzin biznesu. Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osoby, które rozpoczynają swoją karierę i chcą rozwijać się z Alior Bankiem.

 

Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a możliwości pracy obejmują m.in.:

 • Biuro Maklerskie;
 • Rachunkowość i Finanse;
 • Windykacja;
 • Audyt i Controlling;
 • Operacje Bankowe;
 • Zarządzanie Ryzykiem;
 • Infolinia;
 • IT/Rozwój Oprogramowania.

 

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniamy bankierów specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

 

TRZY KROKI DO PRACY W ALIOR BANKU

 1. Zgłaszasz się w odpowiedzi na wybrane ogłoszenie lub przesyłasz swoje CV na adres rekrutacja@alior.pl. My analizujemy Twój profil zawodowy w odniesieniu do wymagań stanowiska.
 2.  Zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z rekruterem: przez telefon, Skype lub na spotkanie w naszym biurze. Oceniamy Twoją motywację, predyspozycje interpersonalne oraz umiejętności zawodowe.
 3. Zapraszamy Cię na spotkanie z przyszłym przełożonym. Na wybranych stanowiskach możliwe są dodatkowe testy merytoryczne.

Biura:

ul. Piastowska 7

80-332 Gdańsk

 

ul. Miłkowskiego 3

30-349 Kraków

 

ul. Pilotów 2

31-462 Kraków

Oferty pracy

...
29.06.2022
...
Alior Bank
Alior Bank
Bankier Klienta 29.06.2022
Radom, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
...
29.06.2022
...
Alior Bank
Alior Bank
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
...
29.06.2022
...
Alior Bank
Alior Bank
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Project Management

Kontakt

Alior Bank
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa