Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ATA Accounting Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

O nas

Jesteśmy biurem rachunkowym z 20 letnim doświadczeniem. Obsługujemy głównie przedsiębiorstwa z międzynarodowym kapitałem. Współtworzymy grupę ATA Finance, która zrzesza zespół specjalistów obejmujący doradców podatkowych, certyfikowanych księgowych i biegłych rewidentów. Zatrudniamy ponad 50 osób. Jesteśmy od ponad 10 lat aktywnym członkiem międzynarodowego stowarzyszenia księgowych PrimeGlobal.

Nasze usługi

Świadczymy kompleksową obsługą w zakresie usług księgowości finansowej i kadro-płacowej, w tym prowadzenia ksiąg rachunkowych, sporządzania sprawozdań finansowych według przepisów UoR, IFRS, HGB i US GAAP oraz raportów według wskazówek i wymagań Klienta, rozliczania i składania deklaracji lub informacji podatkowych CIT, VAT, PIT i innych, przygotowywania i składania deklaracji ZUS, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, naliczania wynagrodzeń i wiele innych.

Ponadto nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich istotnych obszarach finansów przedsiębiorstwa. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Nasi klienci

Obsługujemy przedsiębiorstwa usługowe, handlowe i produkcyjne z różnych branż lub sektorów. Do grona naszych Klientów należą krajowe i zagraniczne spółki działające m.in. w branżach: farmaceutycznej, IT, doradztwa prawnego, projektowania inżynieryjnego, produkcyjnej, handlowej i nieruchomości.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ATA Accounting Services
Budynek Focus, piętro 5C
Al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa