Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Bank Gospodarstwa Krajowego

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Kim jesteśmy:

Bank Gospodarstwa Krajowego to polski bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Dzięki naszemu wsparciu rewitalizowane są centra miast i miasteczek, powstają drogi, nowe bloki energetyczne i realizowanych jest wiele innych potrzebnych polskim regionom inwestycji. Poprawiamy warunki mieszkaniowe Polaków – finansujemy budowę mieszkań na wynajem i budownictwa czynszowego, wypłacamy premie termomodernizacyjne. Dzięki naszym pożyczkom zwiększamy dostępność budynków użyteczności publicznej i bloków mieszkalnych dla osób z niepełnosprawnościami. Realizujemy projekty we wszystkich regionach Polski, również w mniejszych miejscowościach – z naszym wsparciem powstają lub modernizowane są szkoły, systemy kanalizacji, wymieniane są autobusy na bardziej ekologiczne.

Kogo szukamy: 

Nasza organizacja liczy około 2500 osób i ciągle się rozwija. Unikalne projekty, w jakich uczestniczymy, to gwarancja rozwoju zawodowego dla osób na różnych szczeblach kariery. Szukamy ludzi otwartych na nowe wyzwania, odpowiedzialnych oraz ceniących pracę zespołową.  

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Bank Gospodarstwa Krajowego
Al. Jerozolimskie 7
00-955 Warszawa
VARSO 2
Chmielna 73
00-801 Warszawa