Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Bank Gospodarstwa Krajowego

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Dołącz do niezwykłych pracowników BGK! 

Kim jesteśmy:

Bank Gospodarstwa Krajowego to polski bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Dzięki naszemu wsparciu rewitalizowane są centra miast i miasteczek, powstają drogi, nowe bloki energetyczne i realizowanych jest wiele innych potrzebnych polskim regionom inwestycji. Poprawiamy warunki mieszkaniowe Polaków – finansujemy budowę mieszkań na wynajem i budownictwa czynszowego, wypłacamy premie termomodernizacyjne. Dzięki naszym pożyczkom zwiększamy dostępność budynków użyteczności publicznej i bloków mieszkalnych dla osób z niepełnosprawnościami. Realizujemy projekty we wszystkich regionach Polski, również w mniejszych miejscowościach – z naszym wsparciem powstają lub modernizowane są szkoły, systemy kanalizacji, wymieniane są autobusy na bardziej ekologiczne.

Kogo szukamy: 

Nasza organizacja liczy około 2500 osób i ciągle się rozwija. Unikalne projekty, w jakich uczestniczymy, to gwarancja rozwoju zawodowego dla osób na różnych szczeblach kariery. Szukamy ludzi otwartych na nowe wyzwania, odpowiedzialnych oraz ceniących pracę zespołową.  

Proces rekrutacyjny: 

  • ANALIZA CV 

Po zaaplikowaniu zapoznamy się z Twoim CV. 

  • SPOTKANIE Z REKRUTEREM ORAZ MENEDŻEREM 

Po pozytywnej ocenie aplikacji zaprosimy Cię na spotkanie online lub w biurze. 

  • ROZMOWA Z HR BUSINESS PARTNEREM I DYREKTOREM 

Kolejny krok to spotkanie w biurze – zobacz, jak pracujemy! 

  • DECYZJA I INFORMACJA ZWROTNA 

Poinformujemy Cię o naszej decyzji telefonicznie lub mailowo.  


Rozpocznij u nas karierę: Rozwijaj się podczas Letniej Akademii BGK! 

Poza możliwością zaangażowania w projekty bankowe, nasi praktykanci mogą wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach merytorycznych oraz umiejętności miękkich, które z pewnością przydadzą się w dalszej karierze zawodowej. Nie zapominamy tez o integracji.

To musisz wiedzieć… 

W ramach Akademii Praktykant otrzymuje opiekuna, który wprowadza go do zespołu i zapoznaje z wszystkimi zadaniami. Praktyki w BGK są płatne, trwają trzy miesiące, a po ich zakończeniu każdy absolwent otrzymuje certyfikat oraz referencje. 

Lokalizacje: 

Główna siedziba: Warszawa 

Regiony: Wrocław, Toruń, Lublin, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Warszawa, Opole, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Szczecin, Poznań, Kielce, Olsztyn  

Dane kontaktowe w sprawie rekrutacji: Rekrutacja@bgk.pl 

Adresy internetowe firmy: 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Bank Gospodarstwa Krajowego
Al. Jerozolimskie 7
00-955 Warszawa
VARSO 2
Chmielna 73
00-801 Warszawa