Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Barry Callebaut

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Barry Callebaut na świecie

Barry Callebaut z siedzibą w Zurychu jest liderem w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów kakao i czekolady. Grupa posiada ponad 53 nowoczesne zakłady produkcyjne na całym świecie, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach. Grupa Barry Callebaut powstała w 1996 roku w wyniku fuzji dwóch koncernów czekoladowych o ponad 150-letnich tradycjach – francuskiej firmy Cacao Barry i belgijskiej Callebaut.


Barry Callebaut w Łodzi 

Fabryka czekolady Barry Callebaut powstała w Łodzi w 1995 roku. Dziesięć lat później otworzono nowoczesne Centrum Usług Wspólnych (SSC), które jest integralną częścią i głównym wsparciem Grupy Barry Callebaut.
W łódzkim SSC obsługiwane są globalne procesy w takich obszarach, jak: Finanse, IT, Obsługa Klienta, Logistyka, HR, Master Data, Quality. Polski oddział jest jednym z najszybciej rozwijających się w Grupie Barry Callebaut. Barry Callebaut SSC zatrudnia ponad 250 pracowników.Barry Callebaut kariera w finansach

Finanse w Barry Callebaut SSC stanowią największy pion działalności firmy. Ponad stu pracowników wspiera procesy finansowe Grupy end to end, rozwijając swoje kompetencje w takich działach jak: Accounts Payable, Accounts Receivable, Tax, General Ledger, Consolidation & Reporting, Audyt, Internal Control.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Barry Callebaut
University Business Park
Wólczańska 180
90-530 Łódź