Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Barry Callebaut

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

We are the heart and engine of the cocoa and chocolate industry 

 

KIM JESTEŚMY:  

Barry Callebaut z siedzibą główną w Szwajcarii jest wiodącym na świecie producentem wyrobów czekoladowych i kakaowych. Firma powstała w 1996 roku z połączenia belgijskiego producenta czekolady Callebaut i francuskiej firmy Cacao Barry. Zajmujemy się pozyskiwaniem i przetwarzaniem ziarna kakaowego oraz produkcją najwyższej jakości produktów czekoladowych, w tym nadzień czekoladowych oraz dekoracji.  Posiadamy ponad 60 nowoczesnych zakładów produkcyjnych na całym świecie i sprzedajemy swoje produkty w ponad 130 krajach. 

Nasza firma jest obecna na polskim rynku już od 26 lat. 

W łódzkiej fabryce powstaje ulubiony przysmak całego świata – czekolada wytwarzana w formie płynnej oraz stałej. Jest to drugi co do wielkości zakład w Europie należący do firmy Barry Callebaut, w którym pracuje ok. 280 osób w takich obszarach jak obsługa produkcji, logistyka, zapewnienie jakości, obsługa klienta. Fabryka wspiera rynek lokalny, jak również eksportuje produkty do innych krajów. 

Dwadzieścia lat później, w 2015 roku, firma uruchomiła w Łodzi Centrum Usług Wspólnych (SSC), które jest integralną częścią i głównym wsparciem Grupy Barry Callebaut w takich obszarach, jak: Finanse, IT, Master Data, Obsługa Klienta, HR oraz Logistyka. Po 7 latach nadal się rozwijamy przenosząc kolejne aktywności realizowane na świecie do Łodzi. 

Nasze wartości: Customer focus, Passion, Entrepreneurship, Team Spirit, Integrity 

 

KOGO SZUKAMY: 

Poszukujemy osób na wszystkich poziomach doświadczenia, głównie z dziedzin: finanse, master data, obsługa klienta, IT/IM, HR, Transport, Logistyka i QA, które znają język angielski na poziomie komunikatywnym. 

 

Proces rekrutacji: 

  • Etap 1 – selekcja CV. Na tym etapie wybieramy profil kandydata, który jest najbardziej zbliżony do kryteriów stanowiska. 
  • Etap 2 – rozmowa kwalifikacyjna. Jeśli wybierzemy właśnie Twoją aplikację, zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną! Pamiętaj, że w naszej organizacji rozmowa o pracę to dialog – jeśli masz jakieś pytania dotyczące firmy, stanowiska lub kolejnych etapów procesu, chętnie na nie odpowiemy! 
  • Etap 3 – dodatkowa ocena kandydata (zależna od roli). Aby poznać Cię bliżej, poprosimy Cię o udział w dodatkowej ewaluacji. Zanim do niej podejdziesz, wyjaśnimy Ci czego ona dotyczy oraz jak się do niej przygotować. 
  • Etap 4 – oferta. Gratulacje! To ten moment kiedy już wiemy, że chcemy abyś dołączył do naszej firmy. 
  • Etap 5 – zatrudnienie. Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę pracy, pozostaniemy w kontakcie i pokierujemy Cię w kolejnych krokach aż do samego zatrudnienia. 

 

Rozpocznij u nas karierę: 

  • Staż u nas trwa zazwyczaj 6 miesięcy. 
  • Preferowane kierunki studiów kandydatów to: finanse i rachunkowość, zarządzanie, biologia i ochrona środowiska, biotechnologia, informatyka, filologia, kształcenie międzynarodowe. 
  • Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

 

DANE KONTAKTOWE W SPRAWIE REKRUTACJI: rekrutacja_polska@barry-callebaut.com 

 

MEDIA: 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Barry Callebaut
Wólczańska 180
90-530 Łódź
Nowy Józefów 36
94-406 Łódź
Hardturmstrasse 181
8005 Szwajcaria