Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Barry Callebaut

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

MIŁOŚĆ DO CZEKOLADY ZACZYNA SIĘ OD NAS

barry-callebaut.com


KIM JESTEŚMY:

Barry Callebaut, z siedzibą główną w Zurychu w Szwajcarii, jest wiodącym na świecie producentem wyrobów czekoladowych i kakaowych. Firma powstała w 1996 roku z połączenia belgijskiego producenta czekolady Callebaut i francuskiej firmy Cacao Barry. Zajmuje się pozyskiwaniem i przetwarzaniem ziarna kakaowego oraz produkcją najwyższej jakości produktów czekoladowych, w tym nadzień czekoladowych oraz dekoracji. Swoim zasięgiem obejmuje cały świat — zarówno pod kątem ilości nowoczesnych zakładów produkcyjnych, jak i krajów, do których dostarcza produkty. Łódzka fabryka to drugi co do wielkości zakład produkcyjny firmy Barry Callebaut. To tu, od 1995 roku, powstaje ulubiony przysmak milionów ludzi na całym świecie – czekolada.

W 2015 roku firma uruchomiła w Łodzi Centrum Usług Wspólnych (SSC), które jest integralną częścią i głównym wsparciem biznesowym dla firmy. Zatrudniając ponad 400 pracowników, polski oddział stał się jednym z najszybciej rozwijających się w grupie.


KOGO SZUKAMY:

W łódzkim SSC obsługiwane są globalne procesy w takich obszarach jak: Finanse, IT, Obsługa Klienta, Logistyka, HR, Master Data, Quality. Szukamy osób z doświadczeniem kierunkowym, które bardzo dobrze posługują się językiem angielskim. Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na stronie barry-callebaut.com w zakładce kariera.


ROZPOCZNIJ U NAS KARIERĘ:

Zapraszamy studentów do podjęcia płatnych staży w naszej firmie, które organizowane są  zarówno w trybie wakacyjnym, jak i całorocznym. Jest to świetna okazja na zdobycie pierwszego doświadczenia i szansa na kontynuowanie swojej kariery w najbardziej czekoladowej firmie na świecie.

Na staż zapraszamy osoby studiujące kierunki związane z działalnością naszej firmy. Ze względu na wszechstronność działania w Barry Callebaut wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu, który pozwala na swobodną komunikację oraz umiejętności korzystania z narządzi Google i Excel.


DANE KONTAKTOWE W SPRAWIE REKRUTACJI: rekrutacja_polska@barry-callebaut.com


MEDIA:

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Barry Callebaut
Wólczańska 180
90-530 Łódź
Nowy Józefów 36
94-406 Łódź