Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Carl Zeiss Shared Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o. jest spółką będąca częścią grupy Carl Zeiss - czołowego światowego producenta w zakresie profesjonalnej optyki.

Centrum Carl Zeiss w Poznaniu zostało założone w połowie 2012. Od tego czasu systematycznie powiększamy nasz zespół zapraszając do współpracy specjalistów z obszaru finansów i księgowości. Na dzień dzisiejszy nasz zespół składa się ze 115 pracowników.

Działalność naszego centrum dedykowana jest do obsługi finansowo-księgowej wszystkich spółek Carl Zeiss w Europie zlokalizowanych w Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Polsce, na Węgrzech oraz w Finlandii, Norwegii i Danii.

Obsługiwane procesy to:

  • Księga Główna
  • Należności
  • Zobowiązania
  • Podróże i delegacje służbowe

Jesteśmy młodym zespołem, zaangażowanym w nasze codzienne obowiązki ale mającym też swoje indywidualne pasje i zainteresowania. Niezależnie od tego czy dopiero stoisz na progu swojej kariery czy też jesteś już profesjonalistą w Carl Zeiss dołączysz do świetnego zespołu, z którym będziesz mógł się rozwijać zawodowo i dzielić swoje pasje.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Carl Zeiss Shared Services
MALTA OFFICE PARK
ul. Abpa A. Baraniaka 88 E / Budynek F, 3 piętro
61-131 Poznań