Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Commerzbank – Centrum Technologii Cyfrowych w Polsce

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Commerzbank jest wiodącym bankiem komercyjnym. Posiadamy swoje oddziały i biura w ponad 50 krajach na całym świecie, zatrudniając łącznie około 50 000 osób.

W Centrum Technologii Cyfrowych Commerzbanku w Polsce rozwijamy i wdrażamy projekty w dwóch kluczowych obszarach:

* tworzenie i zarządzanie aplikacjami pozwalającymi na pełną cyfryzację procesów biznesowych,

* prace analityczne i programistyczne w dziedzinie zaawansowanych metod zarządzania ryzykiem i kapitałem.

Nasze zespoły skupiają specjalistów IT, quantów, analityków danych. Łączymy wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem i biznesu z technicznym know-how, by wspólnie opracowywać najlepsze rozwiązania cyfrowe. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne i zwinne metody pracy, by usprawniać istniejące systemy i tworzyć nowe aplikacje.

Jednym z zadań oddziału jest także rozwijanie i zarządzanie aplikacjami ratingowymi, raportowanie ryzyka oraz walidacja modeli ryzyka kredytowego, rynkowego, płynności dla całej grupy kapitałowej Commerzbanku.

 

Dlaczego warto dla nas pracować?

Chcesz mieć wpływ na to, w jaki sposób miliony klientów na całym świecie będą korzystać z bankowości jutra? Chcesz poznać różnorodność pracy w banku? W Centrum Technologii Cyfrowych w Polsce, razem z kolegami z Niemiec i z oddziałów z całego świata, przekształcamy Commerzbank z tradycyjnego banku w cyfrowe przedsiębiorstwo, wykorzystując m.in. big data, distributed computing, czy modelowanie ryzyka.

Wszystkie wyzwania realizujemy w małych zespołach – zróżnicowanych pod kątem obsługiwanych technologii i doświadczenia pracowników, ale łączy nas fakt, że możemy na sobie polegać. Chętnie dzielimy się wiedzą, wspólnie rozwiązujemy problemy i wspólnie cieszymy się z sukcesów. Stawiamy bowiem na rozwój całych zespołów, każdy jest tak samo ważny. To buduje szacunek i bliskość, które wspieramy każdego dnia, dlatego u nas znajdziesz czas na rozmowę z grupą znajomych z pracy, a relacje zostaną na lata. Wierzymy, że z nami także zwiążesz się na długo.

Oferty pracy

19.01.2022
Commerzbank – Centrum Technologii Cyfrowych w Polsce
Commerzbank – Centrum Technologii Cyfrowych w Polsce
Łódź, łódzkie
Księgowość, Project Management
angielski

Kontakt

Commerzbank – Centrum Technologii Cyfrowych w Polsce
ul. Wersalska 6
91-203 Łódź