Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Ecolab

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Ecolab jest liderem w dziedzinie higieny. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i usługi, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności, czystego środowiska, optymalizacji zasobów wodnych i energetycznych oraz poprawa efektywności operacyjnej biznesów naszych klientów w ponad 170 krajach na świecie. Z naszych produktów korzystają m.in. szpitale, restauracje, hotele, zakłady przemysłowe. Na całym świecie klienci zaufali nam w kwestii zachowania czystego i bezpiecznego środowiska oraz wsparcia w efektywnym działaniu.

W naszym Centrum (Global Business Services) zatrudniamy ponad 400 specjalistów z dziedzin takich jak:

  • Finanse (Dział Analiz Finansowych, Kontroling, Księgowość),
  • Administracja Sprzedaży,
  • Zakupy i Łańcuch Dostaw,
  • Dział Rozwoju i Dział Zgodności z Normami.

Rekrutujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i absolwentów m.in. kierunków ekonomicznych. Studentom oferujemy płatne praktyki. Poszukujemy osób ze znajomością dodatkowych języków obcych (niemiecki, francuski, hiszpański, włoski).  

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Praca w Ecolab to codzienna satysfakcja z bycia częścią globalnego zespołu, który nie tylko osiąga najlepsze wyniki, ale i świetnie się bawi. Docenimy Twoje umiejętności, oferując szansę rozwoju kariery w firmie będącej globalnym liderem w swojej branży. Twoje zaangażowanie i doświadczenie pomogą nam sprawić, że planeta stanie się czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym miejscem. U nas znajdziesz pracę w międzynarodowych zespołach, w firmie zaliczanej do grona The World Most Ethical Companies i notowanej na liście Fortune 500.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Ecolab
Ecolab Services Poland
ul. Opolska 114
31-323 Kraków