Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Euroclear

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

KIM JESTEŚMY?   

Euroclear w Krakowie istnieje od 2013 roku, wraz z przeniesieniem do naszego nowego oddziału części operacji bankowych. Euroclear Bank jako infrastruktura rynku finansowego obsługuje różne rodzaje papierów wartościowych, w tym: obligacje, akcje oraz fundusze inwestycyjne. Oprócz rozliczeń transakcji świadczymy szeroki wachlarz usług dla naszych klientów - banków i instytucji finansowych na całym świecie. W samym sercu naszej organizacji, Dział Operacji w Polsce jest odpowiedzialny za dostarczanie naszym klientom najlepszych rozwiązań. W czerwcu 2023 roku, otworzyliśmy w Krakowie centrum technologiczne, gdzie będziemy zatrudniać specjalistów w obszarze nowych technologii i rozwijać działy: finansowy, ryzyka, personalny.  

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?   

Rozpocznij swoją przygodę z Euroclear i pracuj z nami w samym sercu świata finansów! Łączymy ponad 2000 instytucji finansowych na całym świecie. W Euroclear dokładamy wszelkich starań by usprawnić działanie światowego systemu finansów, zapewniając przy tym infrastrukturę i bezpieczeństwo transakcji.  Dołącz do nas i pracuj razem z inspirującym, ambitnym i zróżnicowanym zespołem z ponad 80 krajów. Skorzystaj z licznych benefitów takich jak prywatna opieka medyczna i psychologiczna, szeroka oferta szkoleń, ubezpieczenie na życie, karta Multi Sport i wiele innych! W Euroclear, wspieramy pasje naszych pracowników, tworząc dla nich liczne kluby zainteresowań. Wspieramy również rodziców organizując półkolonie dla ich dzieci.  

KOGO SZUKAMY?   

Euroclear jest dumny z bycia pracodawcą równych szans.   

Naszym celem jest rozwijanie inkluzywnej kultury organizacji, która docenia różnorodność. Staramy się być jak najlepszym miejscem pracy dla wszystkich naszych pracowników, bez względu na jakikolwiek aspekt, który czyni ludzi wyjątkowymi. Każdy ma u nas te same szanse rozwoju kariery. Zainteresowała Cię możliwość dołączenia do naszego międzynarodowego zespołu? Zajrzyj na stronę karier pod adresem www.euroclear.com/careers   

REKRUTACJA   

Nasz zespół Talent Acquisition przeprowadzi Cię przez proces rekrutacji w najbardziej efektywny sposób. W trakcie spotkania z rekruterem, a potem z przyszłym managerem dowiesz się jak funkcjonuje nasza firma i poznasz naszą unikalną kulturę.  

MEDIA:

Oferty pracy

...
11.07.2024
...
Euroclear
Euroclear
Cała Polska
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
...
11.07.2024
...
Euroclear
Euroclear
Cała Polska
Księgowość, Analiza
angielski
...
10.07.2024
...
Euroclear
Euroclear
Paralegal 10.07.2024
Kraków, Cała Polska, małopolskie
Administracja
angielski

Kontakt

Euroclear
ul. Puszkarska 7L (bud. G)
30-644 Kraków