Temat tygodnia
Sprawdźcie, jak zostać królem personal brandingu. Część 2.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Eurofins Business Services Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

O nas

Po ponad dwóch latach intensywnego wzrostu oraz centralizacji procesów finansowych z 12 europejskich krajów, Eurofins Business Services Poland Sp. z o.o. (SSC) w Katowicach weszło w fazę stabilizacji oraz standaryzacji realizowanych aktywności.

Zakres naszej działalności obejmuje procesy zobowiązań (Accounts Payable), należności (Accounts Receivable) oraz księgi głównej (General Accounting).

Skupiamy się nie tylko na realizacji bieżących operacji (procesowaniu faktur sprzedażowych, zakupowych, rozliczaniu i uzgadnianiu kont itp.), ale też automatyzujemy wspierane procesy.

Naszym celem jest dostarczanie usług finansowych na najwyższym poziomie (co przekłada się na zadowolenie klientów, którymi są głównie krajowe centra finansowe).

Co nas wyróżnia:

  • Zajmiesz się procesem księgowym od początku do końca dla naszego klienta wewnętrznego.
  • Mnogość spółek i zaplanowane kolejne tranzycie pozwolą Ci rozwinąć się wielu obszarach i poznać specyfikę kilku krajów. 
  • Będziesz częścią zgranego zespołu. Nasi pracownicy doceniają przede wszystkim atmosferę w pracy -potwierdzają to wyniki naszych badań satysfakcji pracowników. 
  • Rozważasz rozwój w kierunku liderskim? Oferujemy wsparcie w postaci szkoleń i mentoringu dla przyszłych managerów.
  • Zachęcamy pracowników do dzielenia się wiedzą – możesz zostać trenerem Eurofins University.  
  • Nasza działalność jest zorientowana na ludzi, ich zdrowie i środowisko w którym żyją.  

Dla studentów i absolwentów:

Organizujemy staż w naszym katowickim SSC. Na czym polega? Dajemy szansę osobom, które nigdy wcześniej nie miały styczności z księgowością. Ich przygoda z Eurofins zaczyna się od stażu, podczas którego poznają tajniki procesów księgowych, wspomagają zespoły i poznają systemy. Kiedy Program zostanie oceniony pozytywnie, a stażysta wyrazi chęć, proponujemy stałą współpracę na stanowisku Młodszego Księgowego w naszych strukturach. 

Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania? Mamy okazję pokazać świat księgowy studentom, osobom, które świeżo je ukończyły oraz tym z zupełnie innych branż. Jesteśmy elastyczni w obszarze godzin i czasu pracy, dlatego możemy dotrzeć do kandydatów, którzy jeszcze podnoszą swoje kwalifikacje. Stażyści uczą się księgowości korporacyjnej, a nasi księgowi uzyskują solidną dawkę wsparcia w codziennych obowiązkach. Budujemy w ten sposób mocny zespół kandydatów gotowych do podjęcia u nas pracy na samodzielnych stanowiskach. 

Rozwój:

  • Dofinansowanie do programów szkoleniowych (w tym ACCA), studiów drugiego stopnia i podyplomowych.
  • Dynamiczny rozwój firmy to też dynamiczny rozwój naszych pracowników – odpowiadamy na potrzeby biznesu tworząc nowe role, budując nowe zespoły.
  • Stawiamy na wewnętrzne rekrutacje i promocje pracowników.
  • Struktura firmy umożliwia rozwój także w innych działach i obszarach.

Galeria

Benefity

ELASTYCZNE GODZINY PRACY I HOME OFFICE

Nasza firma umożliwia łączenie życia rodzinnego z zawodowym.

Dlatego też oferujemy elastyczne godziny pracy a także możliwość pracy z zacisza własnego domu w systemie Home Office.

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH

Pracujesz już w naszej firmie? Poleć znajomego!

My możemy zyskać pracownika, ty – szansę na dodatkowe benefity, a kandydat – potwierdzenie jakości pracy w naszej firmie od znajomego.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Każdy ma u nas możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej a także możliwość wykupienia tzw. pakietów dodatkowych dla siebie oraz swojej rodziny w ramach opieki medycznej oraz stomatologicznej.

GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Ubezpieczenie zostaje dofinansowane przez Pracodawcę a pracownik ma dodatkowo możliwość sfinansowania pakietów dotyczących rozszerzonej ochrony siebie i swojej rodziny.

SYSTEM KAFETERYJNY MYBENEFIT

W naszym Katowickim Centrum Biznesowym każdy pracownik, w ramach ZFŚS, może korzystać z firmowej kafeterii, w ramach której otrzymuje gwarantowaną pulę punktów do zrealizowania na zakupy, bilety do kina, inne wybrane wydarzenia kulturalne lub nawet na podróże.

DOGODNA LOKALIZACJA I NOWOCZESNE WARUNKI PRACY

W Katowicach znajdujemy się w samym centrum a konkretnie w KBP (budynek Taurona) tuż przy Silesia City Center. Ciesz się nowoczesnym biurem i super widokiem. 

MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W AKCJACH CHARYTATYWNYCH

Pomagamy nie tylko poprzez swoją działalność ale także akcje charytatywne. Co roku bierzemy udział w Szlachetnej Paczce. Startujemy również w zawodach Poland Business Run czy też wspieramy lokalne schroniska dla zwierząt. 

SZKOLENIA WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych organizowanych dla zespołów finansowo-księgowych, jak również oferowanych przez Eurofins University. Firma Eurofins może zasponsorować szkolenia zewnętrzne, studia wyższe drugiego stopnia i podyplomowe.  

PYSZNA KAWA I HERBATA :)

Dbamy o to aby dzień zaczął się pozytywnie - od nieograniczonej ilości dobrej kawy lub herbaty. 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Eurofins Business Services Poland

Ks.P. Ściegiennego 3
40-114 Katowice
careers.eurofins.com/