Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Europejski Fundusz Leasingowy SA

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Nieprzerwanie od 27 lat jesteśmy jednym z liderów rynku leasingowego w naszym kraju.

Należymy do grupy Crédit Agricole, co zapewnia nam dostęp do międzynarodowych kompetencji i najlepszych praktyk zarządzania. Ludzie to nasza najważniejsza inwestycja – to oni tworzą firmę i budują jej wizerunek. To wiedza, pasja i zaangażowanie Pracowników są gwarancją sukcesu. Zapraszamy! Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Płatne staże i praktyki w grupie EFL

Rocznie w Grupie EFL ponad 30 studentów realizuje płatne staże i stawia pierwsze kroki w swojej karierze.Przy rekrutacji zwracamy uwagę na potencjał naszych przyszłych Pracowników, który analizujemy nie tylko pod kątem wiedzy czy doświadczenia, ale także poprzez tzw. potencjał społeczny, czyli zdolność do aktywnego udziału w życiu firmy. Wszystko po to, aby tworzyć zespół, który poprzez wzajemną współpracę i zaangażowanie skutecznie realizuje wspólne cele.

Dbamy o „work-life balance”

Do rozwoju Pracownika podchodzimy holistycznie. Dbamy o kondycję i zdrowie, wspieramy pasje, pomagamy innym podejmując takie działania, jak honorowe krwiodawstwo czy udział w akcji Zaczytani. Angażujemy się w pomoc małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu. W tym roku wzięliśmy udział w akcji DKMS, która miała na celu zachęcenie naszych Pracowników do rejestracji jako potencjalnych dawców szpiku. Jesteśmy nastawieni na budowanie przyjaznego środowiska pracy. Realizujemy projekt „Doładuj Baterie”, w ramach którego organizujemy m.in. „Dzień bez windy”, „Fruit day” oraz unikatowy program wellbeingowy umożliwiający Pracownikom rozwój w obszarze zarządzania energią z ciała, umysłu i emocji. W ramach pierwszego „Dnia bez windy” pokonaliśmy wspólnie ponad 131 tys. stopni, co daje wysokość 22,4 km, czyli łącznie Mount Everest, K2 i Mount Blanc! Za każdy pokonany stopień schodów Grupa EFL przekazała 0,25 zł fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. W ramach projektu „Doładuj Baterie” nasza organizacja zachęca wszystkich Pracowników do biegania, organizując dwa razy w tygodniu treningi dla grup biegowych i nordic walking. Dofinansowujemy również udział w zorganizowanych imprezach biegowych, jak np. Wings for Life w Poznaniu.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Europejski Fundusz Leasingowy SA
ul Żwirki i Wigury 18a
02-092 Warszawa