Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Getinge Shared Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Getinge jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań medycznych dla sal operacyjnych, jednostek intensywnej terapii, działów sterylizacji oraz instytucji zajmujących się szeroko rozumianymi badaniami w dziedzinach biotechnologii, farmacji oraz rozwoju medycyny. Bazując na naszym bezpośrednim doświadczeniu oraz ścisłej współpracy z ekspertami klinicznymi, pracownikami służby zdrowia i specjalistami medycznymi, tworzymy rozwiązania, których celem jest usprawnienie codziennego życia ludzi – obecnie jak i w przyszłości.

Jako wiodąca firma medyczno-technologiczna, nasza uwaga skupiona jest na tym, aby wszystkie zasoby i działania ukierunkowane były na pomoc w ratowaniu jak największej liczby istnień na całym świecie.

https://www.getinge.com/siteassets/about-us/company/getinge-film/we-are-getinge.mp4


Getinge Shared Services (Centrum Usług Wspólnych Getinge) odgrywa znaczącą rolę w poprawie efektywności całej organizacji. Koncentrując się na centralizacji procesów globalnych, przyczyniamy się do tworzenia skutecznej komunikacji pomiędzy jednostkami tej samej grupy kapitałowej, doskonaleniem procesów, a w rezultacie wzmacniamy konkurencyjność marki na rynku. Getinge posiada swoje Centrum w Krakowie (Polska), które wspiera region EMEA (głównie Europy) oraz USA i Kanady.

Celem Getinge SSC jest zapewnienie działalności operacyjnej na najwyższym światowym poziomie, jednocześnie opartej na wartościach będących filarami rozwoju firmy. Dążymy do przejmowania odpowiedzialności za procesy i dostarczania wysokiej jakości usług, bazując na współpracy i pasji. Tworzą one wartość dodaną dla Getinge, pozwalając organizacji skupić się na podstawowej działalności biznesowej.

Getinge SSC w Krakowie w zakresie finansów, księgowości, administracji, kontrolingu, wsparcia działów sprzedaży oraz zakupów na rzecz podmiotów w regionie EMEA, Stanów Zjednoczonych i Kanady. W Krakowie zlokalizowane są również role globalne, których zadaniem jest obsługa procesów mających znaczenie strategiczne dla całej Grupy Getinge.

Profile pracowników:

Poszukujemy osób otwartych na pogłębianie swojej wiedzy merytorycznej, chętnych do podzielenia się swoim doświadczeniem oraz ze znajomością języków obcych. Stawiamy na kandydatów, którzy cenią pracę zespołową i razem z nami przyczynią się do rozwoju naszej organizacji. 

 

Wspólne wartości:

Nasze wartości dotyczą ludzi i są tworzone przez ludzi w naszej firmie. Odzwierciedlają one jak chcemy być postrzegani przez klientów, pacjentów, opiekunów, dostawców i akcjonariuszy, ale także, jak czujemy się sami jako pracownicy Getinge.

Pasja

Naprawdę troszczymy się o naszych Klientów oraz Pacjentów, dla których świadczone są usługi. Nasza pasja jest zakorzeniona w pragnieniu poprawy zdrowia i dobrostanu innych ludzi.

Współpraca

Otwarta komunikacja i dzielenie się doświadczeniami usprawni współpracę, budując relacje między poszczególnymi działami i poprawiając wyniki wspólnej pracy.

Otwartość

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dążymy do stworzenia kultury otwartości opartej na przekazywaniu sobie informacji zwrotnej, w ramach której pragniemy wsłuchać się w opinie innych i szanować je.

Doskonałość

Doskonałość to kulturowy fenomen oparty na przywództwie, mentoringu, pracy grupowej i procesach, które stanowią fundament do tworzenia wysokiej jakości oraz najlepszych w swojej klasie produktów i usług.

Współodpowiedzialność

Łańcuch jest tak silny, jak jego najsłabsze ogniwo. Zapewniamy najlepsze rezultaty Klientom i Pacjentom, nie unikając odpowiedzialności za podejmowanie istotnych decyzji.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Getinge Shared Services
ul. Klimeckiego 1
30-705 Kraków