Temat tygodnia
M.in. o tym, co wspólnego ma praca w obszarze ryzyka w banku z lotem helikopterem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Kilka słów o KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, a także doradztwa biznesowego i transakcyjnego oraz księgowości dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D. Dobkowski.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2 000 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Tym, co nas dodatkowo wyróżnia, są kwalifikacje osób zaangażowanych w świadczenie usług na rzecz klientów oraz wysoka skuteczność. Co roku do grona naszych pracowników dołączają menedżerowie i praktycy biznesu oraz studenci i absolwenci najlepszych uczelni wyższych.

Poznaj Generację KPMG

Co robisz gdy widzisz przed sobą możliwości? My je wykorzystujemy! Dlatego wspieramy rozwój, pomagamy lokalnej społeczności, dzielimy się wiedzą i dostarczamy najlepsze usługi.

W codziennej pracy najważniejsi są ludzie, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i usposobieniem budują jakość usług i unikalną kulturę organizacyjną. Tworzymy miejsce pracy, w którym pracownicy mogą w pełni rozwijać się i realizować swój potencjał. Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom naszych pracowników i jak najlepiej się doskonalić działamy w oparciu o nasze kluczowe atrybuty: Atmosphere, Technology, Knowledge, Diversity.

Proces rekrutacji

Każdego roku zatrudniamy ponad 400 pracowników i praktykantów. Poszukujemy kandydatów posiadających kompetencje analityczne, umiejących spojrzeć na daną sytuację z różnych perspektyw.

Nasi rekruterzy podchodzą indywidualnie do każdego kandydata, próbując jak najlepiej poznać jego motywacje, kompetencje oraz unikalne cechy. Zależy nam, aby poznać Cię lepiej, dlatego nasz proces rekrutacji składa się z kilku etapów. Zapoznaj się z nim i nie daj się zaskoczyć!

Etapy rekrutacji dla kandydatów na praktyki

  1. Aplikacja online – Wejdź na nasze ogłoszenia rekrutacyjne, które pojawiają się jednocześnie na stronie kariera.kpmg.pl, generationkpmg.pl lub na portalach pracy i zaaplikuj na ofertę praktyk wypełniając formularz online i dodając swoje CV.
  2. Testy online - Po spełnieniu wymogów formalnych przychodzi czas na testy.
    - Test analityczny SOVA sprawdza poziom zdolności analitycznych oraz preferencji zachowań kandydata w środowisku zawodowym.
    - Test z języka angielskiego określa poziom biegłości w zakresie ogólnej znajomości z elementami tzw. office English.
  3. Rozmowa kwalifikacyjna - Ostatni etap to rozmowa kwalifikacyjna online lub w biurze, podczas której chcemy lepiej Cię poznać. Pytania dotyczą doświadczenia, umiejętności, zainteresowań oraz powodów, dla których aplikowałeś do konkretnego działu w KPMG.

Witaj w KPMG - Udało Ci się przejść wszystkie etapy rekrutacji! Teraz czas na szkolenia i poznanie Twojego zespołu.

Etapy rekrutacji dla kandydatów z doświadczeniem

  1. Aplikacja online – Zaaplikuj na ofertę pracy wypełniając formularz online i dodając swoje CV.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna – Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie i zaprosi Cię na rozmowę kwalifikacyjną w biurze lub online.
  3. Case study - W ostatnim etapie badamy Twój poziom umiejętności i predyspozycji, wymaganych na stanowisko. Takie sprawdzenie może przybrać wiele form, w zależności od potrzeb. Najczęściej są to testy językowe, analityczne lub case study.

Witaj w KPMG! - Udało Ci się przejść wszystkie etapy rekrutacji! Teraz czas na szkolenia i poznanie Twojego zespołu.

Programy rekrutacyjne i rozwojowe

Dowiedz się więcej: https://generationkpmg.pl/ambasadorzy

Dowiedz się więcej: kpmg.taxandyou.pl

Dowiedz się więcej: worldofaudit.pl

Dowiedz się więcej: generationkpmg.pl/ideasloading

Galeria

Benefity

Płatne praktyki
Praca zdalna
Wolontariat pracowniczy i działania CSR
Masaże, świeże owoce w biurze, wygodne strefy pracy i relaksu, warsztaty profilaktyki zdrowia i wiele innych aktywności w ramach programu Corporate Wellness
Karta MultiSport
Finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, ACCA, CISA, CIMA, CIA, CFA
Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych
Rozwój ścieżki eksperckiej
Bogaty pakiet szkoleń merytorycznych i miękkich
Ubezpieczenie na życie
Prywatna opieka medyczna
Program kafeteryjny
Dofinansowane drużyny sportowe
Wspólne wyjazdy i imprezy integracyjne

Oferty pracy

Kontakt

KPMG

Dział Human Resources
ul. Inflancka 4a
00-189 Warszawa
rekrutacja@kpmg.pl
www.kariera.kpmg.pl

KPMG

Aleja Zwycięstwa 13A
80-219 Gdańsk

KPMG

Opolska 114
31-323 Kraków

KPMG

Roosevelta 22
60-829 Poznań

KPMG

Składowa 35
90-127 Łódź

KPMG

Francuska 36
40-028 Katowice

KPMG

Szczytnicka 11
50-382 Wrocław