Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
MetLife

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

MetLife poprzez swoje spółki zależne i stowarzyszone jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Oferuje ubezpieczenia, renty kapitałowe, programy świadczeń pracowniczych i usługi zarządzania aktywami klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Istnieje od 1868 roku, prowadzi działalność w ponad 40 krajach i zajmuje wiodącą pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Zajmuje 42. miejsce w rankingu FORTUNE 500®1, a w USA obsługuje ponad 90 spośród 100 czołowych przedsiębiorstw z listy FORTUNE 100®2.

W Polsce MetLife rozpoczął działalność w 1990 r. jako pierwsze na polskim rynku towarzystwo ubezpieczeń na życie i reasekuracji z udziałem kapitału zagranicznego. Oferuje ubezpieczenia na życie, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne.

W MetLife skupiamy się na rozwijaniu potencjału naszych pracowników poprzez awanse oraz umożliwianie im zdobywania cennych doświadczeń w ramach realizacji różnorodnych projektów. Nasza firma zawdzięcza sukces doskonałym specjalistom – dlatego kładziemy nacisk na kreatywność i inne umiejętności miękkie podparte szczegółową wiedzą na temat finansów. Zatrudniamy jednak nie tylko profesjonalistów – prowadzimy także Program Praktyk Letnich, dając najlepszym studentom szansę na przekonanie się, jak funkcjonuje jedna z wiodących firm w branży ubezpieczeniowej.

Skorzystaj z możliwości rozwoju, szkoleń i programów mentorskich, jakie zapewniamy naszym pracownikom – dołącz do jednego z naszych zespołów!

1 FORTUNE 500®  jest zarejestrowanym znakiem handlowym magazynu FORTUNE ®,.

2  FORTUNE 100®2 jest zarejestrowanym znakiem handlowym magazynu FORTUNE ®

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

MetLife
ul. Przemysłowa 26
00-450 Warszawa