Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Phinance S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

O nas

W Phinance zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe klientom już od 20 lat. Oferujemy ponad 970 produktów w 45 oddziałach w całej Polsce. Jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom. Pomagamy stać się jednym z najlepszych doradców finansowych w Polsce!

Jak się u nas pracuje

Możesz do nas dołączyć jako wykwalifikowany specjalista, albo przejść przez ścieżkę kariery od zera ze wsparciem doświadczonego kierownika. Brak doświadczenia zawodowego to dla nas nie problem – wszystkiego Cię nauczymy!

Nasi współpracownicy mogą liczyć na elastyczny czas pracy, który pozwala łączyć obowiązki zawodowe z nauką lub pasją. Z nami możesz spodziewać się także wycieczek w najciekawsze zakątki świata, prawie już od początku swojej ścieżki zawodowej w Phinance!

Sam zdecydujesz, w jakim kierunku powinna iść Twoja droga kariery, a od nas dostaniesz do tego pełne wsparcie – szkolenia praktyczne, profesjonalne kursy zakończone certyfikatami, oraz, co najważniejsze, wynagrodzenie motywujące do dalszego rozwoju.

Rekrutujemy Stażystów oraz Doradców Finansowych, którzy mogą wybrać ścieżkę kariery związaną z kredytami, nieruchomościami, majątkami lub ubezpieczeniami.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Phinance S.A.
Wróbla 20A
02-736 Warszawa