Temat tygodnia
– jak połączyć umiejętności finansowe i IT.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Rödl & Partner

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Na rynku polskim funkcjonuje z powodzeniem od ponad 25 lat, doradzając firmom z różnych branż i segmentów. Niemieckie standardy przekładają się na rzetelność i jakość, które w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników sprawiają, że usługi Rödl & Partner doceniane są przez międzynarodowych przedsiębiorców. Nasi prawnicy, doradcy podatkowi, specjaliści w zakresie doradztwa biznesowego i IT oraz biegli rewidenci świadczą usługi w 108 biurach w 50 krajach. Zatrudniamy 4500 pracowników, którzy cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie.

Tutaj liczy się każdy – ta zasada jest kluczowym czynnikiem naszego rozwoju. Stanowi podstawę relacji z klientem, jak również element kultury wewnątrz firmy. Każdy klient posiada indywidualnego opiekuna, który zna specyfikę jego działalności i troszczy się o zapewnienie jak najpełniejszego wsparcia. Realizacja tego zadania jest możliwa tylko dzięki efektywnej współpracy opiekuna z pozostałymi członkami zespołu, a także z kolegami i koleżankami z innych działów.

Kogo szukamy?

Do naszych biur w:

 • Gdańsku,
 • Gliwicach,
 • Krakowie,
 • Poznaniu,
 • Warszawie,
 • Wrocławiu

poszukujemy przede wszystkim:

 • studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych i prawniczych,
 • osób wykazujących się bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego,
 • osób z tytułami zawodowymi oraz specjalistów

z następujących obszarów:

 • audyt finansowy,
 • doradztwo podatkowe,
 • doradztwo prawne,
 • outsourcing usług finansowo-księgowych,
 • outsourcing usług płacowych,
 • IT.

Aktualne oferty pracy i praktyk wraz z informacjami o sposobie aplikowania znajdują się na naszej stronie internetowej www.roedl.pl w zakładce „Praca”.

Rozwijaj się z nami

Wiedza i edukacja – pracownicy Rödl & Partner to interdyscyplinarny zespół doświadczonych ekspertów, którzy wspierają klientów w ich działaniach i chętnie dzielą się wiedzą zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Do naszych klientów i subskrybentów regularnie rozsyłamy tematyczne newslettery, prawno-podatkowy biuletyn informacyjny, a także organizujemy szkolenia. Eksperci publikują w prasie, są zapraszani do mediów, na specjalistyczne konferencje, spotkania i seminaria oraz wydają publikacje książkowe. Chcąc świadczyć naszym klientom usługi profesjonalne na najwyższym poziomie, bardzo dbamy o nieustanny rozwój naszych pracowników i aktualizowanie posiadanej przez nich wiedzy. Stąd wszystkim naszym pracownikom zapewniamy szeroki dostęp do specjalistycznych szkoleń oraz możliwość wymiany doświadczeń i nauki od najlepszych.

Program Developmentowy „Silne Przywództwo” – wierzymy w to, że sukces zależy w głównej mierze od wysokich kompetencji managerów. Dlatego od kilku lat dla całej naszej kadry kierowniczej, organizujemy intensywny program rozwojowy obejmujący m.in.: sesję diagnozy potencjału, uczestnictwo w szkoleniach doskonalących umiejętności zarządcze, czy indywidualne sesje coachingowe z doświadczonymi coachami. Program umożliwia managerom opracowanie indywidualnego planu doskonalenia zawodowego, poznanie swoich silnych i słabszych stron oraz rozwój osobisty.

Zaangażowani społecznie

Wdrożenie strategii CSR – charakter działalności prowadzonej przez Rödl & Partner determinuje obszary, na których koncentrujemy się planując i realizując działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Są one nieodłącznym elementem działalności biznesowej, opierającej się na uczciwości, wzajemnym zaufaniu, dbaniu o interesy klientów i pracowników. Dbamy o zrównoważony rozwój w skali globalnej, lokalnej oraz osobistej. Dlatego stworzyliśmy strategię zrównoważonego rozwoju w swojej polityce wewnętrznej i w kontaktach z dalszym i bliższym otoczeniem.

Ekobiuro – społeczna odpowiedzialność biznesu to codzienna troska o wpływ na środowisko. W biurach Rödl & Partner dbamy o ekologię – unikamy zbędnego drukowania, sukcesywne odchodzimy od papierowej dokumentacji, minimalizujemy zużycie energii elektrycznej. W biurze we Wrocławiu wdrożyliśmy projekt ekologicznego biura, który planujemy rozszerzyć na wszystkie lokalizacje. Edukujemy pracowników w temacie ekologii, stworzyliśmy wewnętrzny eko-regulamin, segregujemy śmieci, pilnujemy mniejszego zużycia wody i energii, pracujemy na sprzętach o klasie energetycznej A + +.

Sport i zdrowie – pracownicy Rödl & Partner mają dostęp do bogatego pakietu socjalnego, który obejmuje prywatną opiekę medyczną i kartę uprawniającą do korzystania z licznych obiektów sportowych. Wspieramy aktywność sportową pracowników – w barwach Rödl & Partner występują uczestnicy biegów indywidualnych i zespołowych (na 10 km, półmaratony, maratony, sztafety, runmageddon) oraz drużyny piłkarskie. Dla chętnych organizujemy popołudniowe zajęcia sportowe – fitness, boks czy piłka nożna. Regularnie przeprowadzamy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, ćwiczenia przeciwpożarowe i BHP.

Kartka świąteczna – od ośmiu lat w okresie świąt Bożego Narodzenia organizujemy w domach dziecka konkurs na kartkę świąteczną. Podopieczni wybranej placówki tworzą prace plastyczne nawiązujące do motywu anioła, a zwycięska praca umieszczana jest na firmowej kartce świątecznej wysyłanej do klientów i współpracowników Rödl & Partner. Zwycięzca konkursu i wszyscy podopieczni domu dziecka otrzymują wymarzone prezenty podczas uroczystego ogłoszenia wyników, przekazujemy także dodatkowe środki na wycieczkę dla wszystkich dzieci.

Co nas wyróżnia

Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2017

Rödl & Partner przyznano tytuł „Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2017”. Firma została doceniona za rozbudowany system szkoleń i narzędzi motywacyjnych, aktywność na rynku pracy, wysoki poziom identyfikacji pracowników z firmą oraz działalność w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyróżnienie Rödl & Partner przyznał magazyn Strefa Gospodarki, dystrybuowany z Dziennikiem Gazetą Prawną.

Polityka równości szans – w polityce wewnętrznej firmy i w kontaktach zewnętrznych wdrażamy politykę równości szans i poszanowania praw człowieka, aktywnie przeciwdziałamy dyskryminacji w miejscu pracy (m.in. ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, formę i wymiar zatrudnienia). Wspieramy również zatrudnianie kobiet, czego dowodem jest także duża liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Zostaliśmy wyróżnieni tytułami: „Firma przyjazna rodzicom”, „Firma nieprzeciętnie przyjazna matkom”.

Work-life balance – zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym i wypoczynkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pracownikom nie tylko bezpieczne i komfortowe warunki pracy, lecz również możliwość realizowania własnych potrzeb i pasji w innych obszarach.

Leannovation – we wszystkich oddziałach Rödl & Partner wprowadziliśmy program Lean Management, którego celem jest wdrożenie takich narzędzi i działań, które udoskonalą i ujednolicą procesy, podniosą produktywność, oszczędzą czas, a przede wszystkim pozytywnie wpłyną na rozwój pracowników i usprawnią ich codzienną pracę.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Rödl & Partner

ul. Sienna 73
00-833 Warszawa
+48226962800
warszawa@roedl.pro

Rödl & Partner

Nicolas Business Center
ul. św. Mikołaja 19
50-128 Wrocław
+48716060000
wroclaw@roedl.pro

Rödl & Partner

ul. Zygmunta Starego 26
44-100 Gliwice
+48323301200
gliwice@roedl.pro

Rödl & Partner

ul. Górki 7
60-204 Poznań
+48618644900
poznan@roedl.pro

Rödl & Partner

ul. Skałeczna 2
31-065 Kraków
+48123786600
krakow@roedl.pro

Rödl & Partner

al. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
+48585203873
gdansk@roedl.pro