Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
RSM Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

KIM JESTEŚMY?

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 64.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 280 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

 

NASZA HISTORIA

2020 Otrzymujemy akredytację ACCA Approved Employer

2019 Przejmujemy Denzel Polska i tworzymy biuro w Katowicach

2018 Zostajemy Partnerem strategicznym firmy ORACLE

2017 Przejmujemy Poncyljusz i Radź i tworzymy biuro w Szczecinie

2015  Jesteśmy jedną z 15 największych firm audytorskich w Polsce wg dziennika Rzeczpospolita

2012  Przejmujemy Baltic Accountants & Consultants i wzmacniamy zespół w Warszawie

2009 Dołączamy do RSM - wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich

1991 Zakładamy firmę w Poznaniu

 

NASZE DZIAŁY

 • Dział Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych
 • Dział Audytu
 • Dział Kadr i Płac
 • Dział Doradztwa Podatkowego
 • Dział Doradztwa Korporacyjnego
 • Dział IT Consulting

 

NASZE WARTOŚCI

Rzetelność i Pewność

Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Proponujemy naszym klientom i pracownikom rozwiązania pewne i efektywne biznesowo.

Jakość i Doświadczenie

Naszym klientom dostarczamy usługi najwyższej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Chętnie dzielimy się wiedzą ze współpracownikami, pomagając im rozwijać kompetencje.

Otwartość i Szczerość

Szanujemy swoich współpracowników. Pamiętamy, że jesteśmy zespołem i „gramy do jednej bramki”. Wiemy, że nie ma głupich pytań – wolimy pytać, niż robić źle. Partnerskie relacje w RSM to nie tylko mówienie sobie na Ty, niezależnie od zajmowanego stanowiska. To również szczerość w komunikacji i otwartość na różne punkty widzenia.

Wierność zasadom

Zawsze dotrzymujemy słowa. Wspólnie wypracowane zasady obowiązują wszystkich – zarówno Asystenta, jak i Managera.

 

NASZE BENEFITY

Każdemu pracownikowi zapewniamy bogaty i zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do jego preferencji i możliwości. Sam wybierasz te, na których Ci najbardziej zależy z całego pakietu kafeteryjnego, „płacąc” za nie punktami przydzielonymi przez Pracodawcę.

 • AKCJE CSR
  Regularnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie.

 • SZKOLENIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE
  Kwalifikacje to podstawa. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, prowadzonych przez najwybitniejszych ekspertów.

 • OWOCE W BIURZE
  Zapewniamy naszym pracownikom codzienną dawkę witam i minerałów w postaci owoców, warzyw, naturalnych soków i jogurtów.

 • OPIEKA MEDYCZNA
  Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin.

 • PIZZA DAY
  W każdy drugi piątek miesiąca jemy pizzę na koszt firmy :).

 • GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  Finansujemy pakiety ubezpieczeń na życie i NW dla pracowników i ich rodzin.

 • WYJŚCIA INTEGRACYJNE, IMPREZY WEWNĘTRZNE, WIGILIE FIRMOWE, RSM WORLD DAY
  Mamy budżety na wyjścia integracyjne dla każdego z zespołów. Organizujemy cykliczne imprezy wyjazdowe dla całej firmy, w których możesz wziąć udział.

 • KARTA MULTISPORT
  Dbamy o zdrowie i aktywność fizyczną Twoją i Twojej rodziny, zapewniając dostęp do tysięcy obiektów sportowych na terenie całego kraju.

 • FIRMOWE ROZRYWKI SPORTOWE
  Turniej piłkarski RSM European Tournament, Liga piłkarzyków, drużyny biegowe.

 • WEWNĘTRZNE KURSY JĘZYKOWE
  Naszym pracownikom zapewniamy, dostosowane do ich umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego/niemieckiego.

 

PROCES REKRUTACJI

Spotkanie z działem HR

To rozmowa, którą prowadzimy w oparciu o informacje zawarte w Twoim CV. Poznajemy Twoją motywację do działania, umiejętności interpersonalne oraz oczekiwania. Omawiamy również charakter stanowiska, na które aplikujesz, odpowiadając chętnie na Twoje pytania.

Podczas tego spotkania poprosimy Cię także o wypełnienie testu wiedzy oraz testu znajomości języka obcego (angielskiego lub niemieckiego, w zależności od stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja oraz posiadanych przez Ciebie umiejętności).

Po tym etapie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, zapraszając ich na rozmowę z bezpośrednim przełożonym. Informację zwrotną przekazujemy w terminie do tygodnia po spotkaniu.

Spotkanie z Managerem zespołu

Bezpośredni przełożony przedstawi Ci szczegółowo zakres zadań i obowiązków na danym stanowisku oraz opowie o przykładowych realizowanych projektach. Manager opisuje strukturę swojego działu, opowiada o sobie i swoim zespole, metodyce pracy i perspektywach Twojego rozwoju.

Informacja zwrotna

Po tym spotkaniu dostaniesz od nas odpowiedź – telefonicznie lub mailowo – czy możemy zaproponować Ci pracę, czy jednak w danym momencie nie jest to możliwe. Jeśli nasza decyzja będzie pozytywna, skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci ofertę finansową oraz potwierdzić raz jeszcze wszelkie ustalenia poczynione na spotkaniach, tj. zakres zadań i obowiązków na stanowisku, przysługujące Ci benefity itp. Na koniec wspólnie ustalimy termin rozpoczęcia pracy i umówimy się na podpisanie umowy.

 

MEDIA:

Oferty pracy

Kontakt

RSM Poland
ul. Droga Dębińska 3b
61-155 Poznań
Wojska Polskiego 8
70-471 Szczecin
Inflancka 4
00-189 Warszawa
Uniwersytecka 18
40-007 Katowice