Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Volkswagen Group Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Volkswagen Group Services GmbH to spółka należąca do Grupy Volkswagen, wspierająca jej organizacje i dostarczająca interdyscyplinarnych rozwiązań projektowych. Założona w 2001 roku z główną siedzibą w Wolfsburgu w Niemczech, oferuje usługi w takich dziedzinach jak badania i rozwój, zakupy, logistyka, IT, obsługa klienta czy kontrola jakości.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu, jako centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting). Skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań, współpracując z klientami z Niemiec, Słowacji, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji i Polski. Volkswagen Group Services z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

Kogo szukamy?

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem zdobytym w centrach usług wspólnych,  ale także osób które rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową w obszarze księgowości, ze znajomością języków: niemieckiego, angielskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, słowackiego i francuskiego.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, szacunku i otwartości,
  • możliwość wzięcia udziału w interesujących projektach realizowanych dla klientów z Niemiec, Hiszpanii, Portugali, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, RPA i wielu innych krajów,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, zniżki na zakup samochodów),
  • realne możliwości rozwoju i awansu w międzynarodowej organizacji,
  • inspirujące środowisko pracy,
  • pracę w centrum Poznania.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Volkswagen Group Services
ul. Szyperska 14
61-754 Poznań