Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Zurich Insurance

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

 

ZURICH INSURANCE COMPANY LTD 

https://www.zurich.com/careers 

Zurich Insurance Group to jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych na świecie. Zatrudniamy ponad 55 000 pracowników globalnie i obsługujemy klientów w ponad 210 państwach i terytoriach na całym świecie.  

W marcu 2016 roku założyliśmy centrum usług wspólnych w Krakowie. Obecnie zatrudniamy ponad 340 pracowników, którzy swoją codzienną pracą wspierają kluczowe działania firmy. Nasze centrum dostarcza najwyższej jakości usługi w obszarze finansów, wsparcia globalnych systemów kadrowych i finansowych testowania kontroli w obszarze sprawozdań finansowych i IT jak również RPA. 

 

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA 

Nasi krakowscy wolontariusze, wraz z Z Zurich Foundation, oferują swoją pomoc naszej lokalnej społeczności. Aktywnie wspieramy rozwój Centrum Praw Kobiet w Krakowie. Współpracujemy z fundacją Siódmy Zmysł, a także fundacją Mimo Wszystko.  

 

GO GREEN  

Zrównoważony rozwój oraz działalność pro-ekologiczna są na trwałe wpisane w misję i podstawowe wartości naszej firmy. Zurich, jako jedna z pierwszych firm, zobowiązała się do osiągnięcia net-zerowej emisji CO2 do 2030 roku.  

W ramach naszych lokalnych działań przyczyniamy się do tego celu zaróno poprzez korzystanie z ekologicznej enegrii z farm wiatrowych jak również poprzez coroczne akcje sadzenia drzew i krzewów w naszym mieście. Promowanie ekologicznego sposóbu życja wśród naszych pracowników oraz ochrona naszej planety to nasze codzienne działania. 

 

WSPÓLNE AKTYWNOŚCI  

Zachęcamy pracowników do prowadzenia aktywnego trybu życia. Co roku organizujemy Summer Cycling Challenge „Rowerem do Pracy”. Nasz Fun Team to zespół, którego zadaniem jest organizowanie akcji i wydarzeń, podczas których możemy się zrelaksować oraz lepiej poznać.  

 

POSZUKIWANI KANDYDACI  

Zachęcamy do aplikacji kandydatów z doświadczeniem w obszarze księgowości, raportowania lub kontrolingu finansowego, a także kontroli wewnętrznej, audytu finansowego, biznesowego i IT. Zachęcamy również do aplikacji kandydatów z dobrym zrozumieniem obszarów: SAP FI, kontroli SOX i IT oraz systemów HRowych.  

 

Kontakt w sprawie rekrutacji:  

Media

Oferty pracy

...
21.05.2024
...
Zurich Insurance
Zurich Insurance
Kraków, małopolskie
Księgowość, Analiza
angielski

Kontakt

Zurich Insurance
Budynek Astris
ul. Promienistych 1
31-481 Kraków