Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Zurich Insurance

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Zurich Insurance Group to jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych na świecie. Zatrudniamy około 55 000 pracowników globalnie i obsługujemy klientów w ponad 210 państwach i terytoriach na całym świecie. Naszym celem jest osiągnięcie statusu najlepszego ubezpieczyciela na świecie.

W marcu 2016 r. założyliśmy centrum usług wspólnych w Krakowie. Obecnie zatrudniamy ponad 270 pracowników, którzy swoją codzienną pracą wspierają kluczowe działania firmy. Nasze centrum dostarcza najwyższej jakości usługi w obszarze finansów, księgowości, raportowania, wsparcia globalnych systemów kadrowych i finansowych, jak również testowania kontroli w obszarze sprawozdań finansowych i IT.

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Nasi krakowscy wolontariusze, wraz z Z Zurich Foundation, oferują swoją pomoc naszej lokalnej społeczności. Aktywnie wspieramy rozwój Centrum Praw Kobiet w Krakowie. Warto tutaj wspomnieć, iż w 2019 r. Zurich Foundation zdecydowało się na dofinansowanie tego projektu w wysokości 1,2 mln franków szwajcarskich.

Współpracujemy z fundacją Siódmy Zmysł, która pomaga cieszyć się życiem osobom z niepełnosprawnością wzrokową, a także fundacją Mimo Wszystko, wspierającą dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną.

GO GREEN

Zrównoważony rozwój oraz działalność pro-ekologiczna są na trwałe wpisane w misję i podstawowe wartości naszej firmy. Jednym z naszych celów jest wyeliminowanie jednorazowych opakowań z plastiku i zmniejszenie zużycia papieru we wszystkich biurach o 80%. Dążymy do tego, aby w 2022 r. korzystać w 100% z energii odnawialnej we wszystkich biurach Zuricha globalnie. W ramach tych działań co roku sadzimy drzewa i krzewy we współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie, jak również TreeNation. Jesteśmy także aktywnymi uczestnikami akcji Business vs. Smog, w ramach której, wraz z innymi firmami, propagujemy wśród krakowskich szkół podstawowych wiedzę na temat, czym jest smog i jak mu zapobiegać. 

WSPÓLNE AKTYWNOŚCI

Zachęcamy pracowników do prowadzenia aktywnego trybu życia. Co roku organizujemy Summer Cycling Challenge „Rowerem do Pracy” – konkurs, który promuje jeżdżenie do pracy na rowerze. W zeszłym roku nasi pracownicy przejechali w sumie 33 000 kilometrów! W ten sposób zmniejszyliśmy emisję dwutlenku węgla o 7,5 tony. Nasz Fun Team to zespół, którego zadaniem jest organizowanie akcji i wydarzeń, podczas których możemy się zrelaksować oraz lepiej poznać.

POSZUKIWANI KANDYDACI

Zachęcamy do aplikacji kandydatów z doświadczeniem w obszarze księgowości, raportowania lub kontrolingu finansowego, a także kontroli wewnętrznej, audytu finansowego, biznesowego i IT. Zachęcamy również do aplikacji kandydatów z dobrym rozumieniem obszarów: SAP FI, kontroli SOX i IT oraz systemów HRowych. Jeśli jesteś absolwentem i dopiero rozpoczynasz karierę zawodową, zapraszamy do aplikacji na pozycje juniorskie.

BENEFITY:

 • Możliwość rozwijania się razem z firmą,
 • Możliwość pracy zdalnej,
 • Konkurencyjne wynagrodzenie,
 • Premia roczna,
 • Dodatek językowy,
 • Dodatek za pracę zmianową,
 • Dodatek za polecenie kandydata do pracy,
 • Prywatna opieka medyczna,
 • Ubezpieczenie na życie,
 • Karta sportowa,
 • Szeroki wybór programów szkoleniowych,
 • Wsparcie w uzyskiwaniu kwalifikacji zawodowych (np. ACCA),
 • Kursy językowe,
 • Codzienne sportowe zajęcia – streching,
 • Świeże owoce w biurze.

MEDIA:

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Zurich Insurance
Budynek Astris
ul. Promienistych 1
31-481 Kraków