Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ABB

Kim jesteśmy?

ABB to wiodący światowy dostawca technologii dla energetyki i automatyki. Od 1992 firma jest obecna w Polsce, gdzie zatrudnia ponad 8000 osób w 13 fabrykach i 25 biurach, prowadząc pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis.

Jedną z ważniejszych lokalizacji na mapie ABB w Polsce jest Kraków, gdzie działa Korporacyjne Centrum Badawcze, opracowujące najnowsze technologie przemysłowe na potrzeby Grupy ABB, a także Centrum Rozwoju Oprogramowania, które jest globalną jednostką badawczo-rozwojową ABB, oferującą systemy wspierające automatyzację w przemyśle i energetyce.

W 2016 roku Kraków zyskał szczególną wartość poprzez utworzenie Globalnego Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera ABB na całym świecie w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Na proces rekrutacji składa się rozmowa telefoniczna z rekruterem, podczas której przedstawiamy szczegóły oferty, a także sprawdzamy podstawowe umiejętności, rozmawiamy o doświadczeniu i oczekiwaniach kandydata. Kolejnym etapem jest spotkanie z menadżerem, które w zależności od stanowiska może być połączone z zadaniami sprawdzającymi kompetencje wymagane dla danej roli.

Kogo szukamy?

W związku z dynamicznym rozwojem ABB w Krakowie poszukujemy zarówno osób rozpoczynających karierę zawodową, jak również doświadczonych specjalistów z obszarów: finansów, HR, zakupów, IT, a także energetyki, automatyki i robotyki.

Dlaczego warto u nas pracować?

Stawiamy na otwartą kulturę korporacyjną, w której każdy indywidualnie wnosi wkład do sukcesu całej firmy. Razem rozwijamy inteligentne, przyjazne dla środowiska technologie. Produkując innowacyjne roboty współpracujące z człowiekiem, zmieniamy przyszłość przemysłu. Wdrażamy rozwiązania poprawiające czystość miast, wyposażamy budynki w niezawodne, energooszczędne systemy, które zapewniają maksymalny komfort użytkowników. Dołącz do nas i wspólnie zbudujmy świat przyszłości!

Praktyki, staże:

Oferujemy płatne praktyki dla studentów, którzy chcą poznać lepiej ABB: technologie i kulturę organizacyjną, a także zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku. Szukamy osób zaangażowanych i ukierunkowanych na rozwój.

Lata studiów: 3-5
Kiedy rekrutujemy: cały rok
Dyspozycyjność: min. 20 h/tyg.

Dowiedz się więcej:

www.new.abb.com/pl/kariera

Instagram

LinkedIn

Facebook

Twitter

Rekrutujemy do działów:

 • finanse,
 • HR,
 • zakupy,
 • IT,
 • energetyka,
 • automatyka i robotyka.

Rodzaj zatrudnienia:

 • praktyki/staże (umowa zlecenie),
 • etat (umowa o pracę).

Poszukujemy absolwentów kierunków:

ekonomia, finanse i księgowość, bankowość, rachunkowość, stosunki międzynarodowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, filologie języków obcych, logistyka, transport, informatyka, automatyka, robotyka, energetyka, inżynieria i inne.

Pożądane języki:

język angielski + inne, np. niemiecki, włoski, francuski, hiszpański, portugalski, czeski, chorwacki, turecki, bułgarski (min. B2).

Adres: 

ABB Sp. z o. o.
ul. Żegańska 1, Warszawa

ABB Business Services Sp. z o. o.
ul. Przy Rondzie 4, Kraków

Lokalizacje:

 • Kraków,
 • Warszawa,
 • Łódź,
 • Aleksandrów Łódzki,
 • Wrocław.