Temat tygodnia
Zobacz, co oznaczają pojęcia: białe, niebieskie, zielone czy różowe kołnierzyki.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Kariera w Finansach i Bankowości 2017/2018
Rockwool Global Business Service Center

 

Skandynawska firma opierająca się na podstawowych wartościach takich jak uczciwość, odpowiedzialność, efektywność, pasja i przedsiębiorczość.

 

Kim jesteśmy

ROCKWOOL Global Business Service Center (RGBS) jest centrum kompetencyjnym w grupie ROCKWOOL i zajmuje się świadczeniem usług z zakresu księgowości, finansów i IT.

Grupa ROCKWOOL jest światowym liderem w produkcji skalnej wełny. Od 1937 roku cały czas się rozwija i w tej chwili posiada 35 fabryk zlokalizowanych na całym świecie oraz zatrudnia ponad 10 tys. utalentowanych pracowników. Na rynku polskim ROCKWOOL działa od ponad 20 lat i niemal od samego początku konsekwentnie wspiera inicjatywy zaangażowane społecznie.

W ROCKWOOL Global Business Services (RGBS) jesteśmy zespołem kompetentnych, otwartych i pełnych entuzjazmu pracowników. Naszym atutem jest to, że wspieramy grupę ROCKWOOL w kompleksowy sposób i każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od pakietu procesów księgowych, tj. dział zobowiązań, należności i windykacji, dział danych podstawowych, płatności, księgi głównej aż po kontroling. Mamy możliwość rozwijania się zarówno pionowo, od stanowiska młodszego księgowego do starszego księgowego, jak i poziomo, poznając różne procesy lub obejmując funkcje równoległe. Nasza praca to nie tylko liczby, ale także, albo przede wszystkim, kontakt z klientami z całego świata, usprawnianie procesów, rozwiązywanie problemów, udział w projektach, ciągła praca zespołowa, a także zabawa. U nas się po prostu wiele dzieje.

Poza księgowością i finansami, w RGBS prężnie działa zespół zróżnicowanych kompetencji IT, w którym mamy możliwość pracy w bardzo interesujących globalnych projektach dotyczących rozwoju aplikacji mobilnych, systemu SAP, MS Dynamics, Office 365 i wielu innych.

 

Kogo szukamy

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego fantastycznego zespołu oraz wspólnie z nami mieć realny wpływ na rozwój firmy i charakteryzujesz się:

  •  proaktywnością w inicjowaniu działań i wychodzeniu poza stereotypy, zgłaszaniu pomysłów w celu ciągłego doskonalenia i usprawniania procesów,
  • otwartym umysłem i pozytywnym podejściem do nowych sposobów myślenia i działania,
  • elastycznością w działaniu,
  • chęcią przyjęcia odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • pokorą i skromnością,

to jesteś bardzo mile widziany.

 

Rozpocznij u nas karierę

ROCKWOOL Global Business Services to miejsce dla ludzi, którzy chcą się rozwijać. Prowadzimy stały nabór na płatne praktyki oraz staże dla studentów ostatnich lat.

Plany rekrutacyjne 2017/2018:

ROCKWOOL Global Business Service Centre jest nowym centrum w Poznaniu utworzonym w drugiej połowie 2016. Cały czas rośniemy i szukamy osób, które pomogą nam wspólnie rozwijać centrum.

Działy prowadzące rekrutację:

zobowiązań, należności i windykacji, danych podstawowych, procesów płatności, księgi głównej, kontrolingu i IT

Preferowane kierunki studiów:

Ekonomia, Rachunkowość, Analiza Matematyczna, Księgowość, Informatyka, filologie językowe i inne

Lokalizacja: Poznań

Benefity dla pracowników:

» Nowoczesne biuro w oparciu o filozofię „activity-based” w centrum Poznania z m.in. regulowanymi biurkami, strefami współpracy, pomieszczeniami typu chill-out czy silence, no i pyszną kawą

» Prywatna opieka medyczna i pakiet MyBenefit

» Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej  

» Ubezpieczenie grupowe i zniżka na produkty firmowe

ROCKWOOL

Biurowiec Maraton

ul. Królowej Jadwigi 43, Poznań

HR_Poznan@rockwool.com

Dowiedz się więcej

Strona www

Facebook