Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
8 kwietnia
do 18 września
2019
Miasto: Warszawa
Organizator: Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Best Quality Employer 2019

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych pracodawców w kraju!

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Konkursy
Kategoria: BPO/SSC

Chcesz być liderem rynku pracy? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki pracodawcy ?

Chcesz obniżyć czas i koszty rekrutacji ? Chcesz przyciągać najlepsze talenty?

Jeśli tak, zgłoś się do programu Best Quality Employer 2019 i  zdobądź  tytuł i statuetkę najlepszego pracodawcy w Polsce.

 

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło nabór do 4 edycji programu, w którym nagrodzi najlepszych pracodawców w kraju prestiżowym tytułem Best Quality Employer 2019.

 

Program ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

 

- Naszym celem jest wyłonienie firm zapewniających najlepsze warunki pracy. W procesie weryfikacji oceniana jest polityka zatrudnienia i zarządzania zasobami ludzkimi, możliwości awansu i rozwoju, stabilność i atrakcyjność warunków zatrudnienia, a także dbałość o tzw. work-life balance  – mówi Elżbieta Michalska, Prezes CBCK.

 

Program Best Quality Employer idealnie wpisuje się w zyskujące na popularności działania z zakresu employer brandingu, wdrażane przez coraz więcej firm obecnych na polskim rynku. Wyróżnienie jest skutecznym narzędziem PR-owym i marketingowym, potwierdzającym dbałość firm o kapitał ludzki. Pomaga budować silną markę pracodawcy i pozycjonować firmę wśród liderów rynku pracy.

 

–        Proces rekrutacji stanowi coraz większe wyzwanie dla pracodawców, rosną również wymagania kandydatów. Nasz program ma pomóc jednym i drugim  – wyjaśnia Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK. – Tytuł Best Quality Employer pomaga budować pozytywny wizerunek marki pracodawcy, przyciągać najlepszych specjalistów , a tym samym uskutecznić proces rekrutacji. Kandydatom zaś daje wskazówkę, z kim na rynku warto wiązać swoją karierę zawodową – dodaje.

 

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer , uczestnicy muszą przejść proces certyfikacji i spełnić  określone w nim standardy. Zdobycie statuetki uprawnia do posługiwania się tytułem Best Quality Emoloyer bez ograniczeń czasowych z rokiem nadania.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 września.

Finał programu wraz z wręczeniem statuetek planowane jest w październiku 2019 r w jednym z prestiżowych hoteli w Warszawie.

 

Laureatami poprzedniych edycji zostali m.in.:

Kaufland Polska, Tax Care, DHL Global Forwarding , mBank, Link4, Budimex. Murapol, Sage, Bouygues Immobilier Polska, Decora i wiele innych.

Szczegóły programu na stronie http://certyfikacjakrajowa.org.pl/best-quality-employer/

 

Kontak w sparwie programu:

Justyna Nakonieczna

Koordynator programu

te. 512 009 069

j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl

(Informacje organizatora)

Kontakt
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 19 czerwca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling