Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
1 lipca
do 31 grudnia
2013
Miasto: Cała Polska
Organizator: Marek Krawczyk, Dariusz Świerk, Rafał Glinicki

FXCup - rozpoczęcie konkursu

Typ wydarzenia: Konkursy
1 lipca rozpoczyna się pierwszy taki konkurs dla profesjonalistów inwestujących na Forex - FXCup. Ideą konkursu jest umożliwienie inwestorom wyróżnienia się w konkurencyjnym środowisku finansów.

FXCup to konkurs dla inwestujących na prawdziwych pieniądzach. Obowiązują poniższe zasady:

1. Konkurs trwa od 1 lipca 2013 do 31 grudnia 2013. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 1 czerwca 2013.
2. Konkurs FXCup jest otwarty dla każdego uczestnika, który otworzy rachunek u wybranego autoryzowanego brokera na kwotę minimum 10 000zł lub 2 500 euro.
3. Uczestnicy muszą otworzyć rachunek u jednego z autoryzowanych brokerów.
4. Uczestnicy mogą posiadać więcej niż jedno konto w konkursie. Każde konto musi być oddzielnie zasilone. Konieczne jest złożenie oddzielnego zgłoszenia dla każdego konta biorącego udział w konkursie.
5. Uczestnicy mogą zdeponować dodatkowe środki w trakcie trwania konkursu. Te środki zostaną dodane do kwoty całkowitego depozytu. W trakcie trwania konkursu nie ma możliwości dokonania wypłaty, niemniej uczestnik może zakończyć udział w konkursie w dowolnym momencie.
6. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy akceptują regulamin FXCup. W celu przeprowadzenia rankingu uczestnicy muszą udostępnić organizatorowi hasło inwestorskie.
7. Uczestnicy, poprzez zgłoszenie udziału do FXCup, autoryzują organizatora do wykorzystania w dowolnej formie ich pseudonim, imię, nazwisko, zdjęcie i dane transakcji dokonywanych w ramach konkursu.
8. Konkurs FXCup zostanie zakończony w dniu 31 grudnia 2013. Wszystkie otwarte pozycje muszą być zamknięte w celu wyłonienia zwycięzcy.
9. Uczestnicy muszą wykonać co najmniej 2 transakcje w każdym miesiącu trwania konkursu, a także wykonać obrót 10 lotów w trakcie trwania całego konkursu.
10. Wszelkie transakcje na koncie muszą być dokonywane w zgodnie z umową podpisaną z brokerem współpracującym.
11. Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do zmian i interpretacji wszelkich zasad według własnego uznania, jeśli będzie to służyło interesom konkursu.
Kontakt
Cała Polska
Wydarzenia

Dziś jest 27 maja 2024

Zobacz wszystkie