Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
6 maja
2021
Miasto:
Organizator: ELSA

II Forum Rynków Finansowych: Inwestycje, Bankowość & FinTech

Tegoroczna edycja Forum Rynków Finansowych Inwestycje Bankowość & Fintech odbędzie się w nieco odmienionej formie - będzie to ogólnopolski konkurs, podczas którego najwięksi pasjonaci tematyki projektu będą mieli szansę powalczyć o atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Konkursy

Wydarzenie ma celu przybliżyć studentom i praktykującym prawnikom, a także osobom zainteresowanym i niezwiązanym z prawem, kwestię prawodawstwa dotyczącego rynku finansowego i bankowego. Forum Rynków Finansowych: Inwestycje, Bankowość&FinTech będzie poświęcone takim kwestiom jak: e-commerce, bankowość, inwestycje, rynki kapitałowe, papiery wartościowe, rynki finansowo-technologiczne, a także handel elektroniczny.

Są to kwestie, które w kontekście dynamicznie rozwijającej się gospodarki wymagają – zwłaszcza od młodych osób – głębszego i krytycznego spojrzenia.

W ramach całego wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs tematyczny. Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę z prawa spółek, prawa papierów wartościowych, prawa rynku kapitałowego, prawa bankowego prywatnego, prawa nowych technologii w finansach oraz e-commerce, powinieneś wziąć udział.

Konkurs będzie miał formę online.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się:

  • 6 maja 2021 r., natomiast
  • 20 maja osoby z najwyższymi wynikami i zmierzą się ze sobą w finale, który będzie polegał na rozwiązaniu kazusu. Całość oczywiście w związku z uwarunkowaniami pandemicznymi odbędzie się w formie online. 

Więcej na temat wydarzenia na Facebooku

Projekt organizuje Europejskie Stowarzyszenie Prawa ELSA Kraków. 

(informacje od organizatora)

Kontakt
ELSA
Wydarzenia

Dziś jest 21 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie