Temat tygodnia
O pracy w dziale R2R piszą Magdalena Rokus i Patrycja Sowińska z Capgemini Polska.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
23 lutego
do 19 marca
2015
Miasto: Cała Polska
Organizator: ELSA

Konkurs Publicznego Prawa Gospodarczego - IV edycja

Typ wydarzenia: Konkursy

ELSA Lublin, czyli Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Lublin we współpracy z Katedrą Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji UMCS organizują kolejną już  - 4 edycję Konkursu Publicznego Prawa Gospodarczego.

Co roku Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród studentów prawa oraz kadry naukowej, dlatego w tym roku zostanie wyniesiony na arenę ogólnopolska.

Ogólnopolski Konkurs Publicznego Prawa Gospodarczego skierowany jest do studentów prawa wszystkich roczników z wydziałów prawa w całej Polsce. Uczestnicy w pierwszym etapie konkursu będą musieli zmierzyć się z kazusem z zakresy szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Kazus zostanie przygotowany przez pracowników Katedry Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji UMCS pod nadzorem - prof. dr hab. Mariana Zdyba, który objął konkurs  patronatem merytorycznym.

Sprawdź aktualności dotyczące Konkursu na stronie wydarzenia na Facebooku »

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w Konkursie należy nadsyłać w dniach 23- 26 luty 2015 roku, drogą elektroniczną na adres: konkurs.gospodarcze@elsa.org.pl.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma w odpowiedzi konkursowy kazus, którego rozwiązanie należy odesłać w dniach 1- 8 marca.

Na podstawie nadesłanych rozwiązań wyłonione zostanie 12 najlepszych osób, które przejdą do drugiego etapu konkursu -  będzie on polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru i kazusu.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 19 marca 2015 roku na Finałowej Gali, gdzie również zostaną wręczone nagrody dla laureatów:

  • I miejsce – płatna praktyka w Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński
  • II miejsce – bezpłatna praktyka w Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński
  • III miejsce - bezpłatna praktyka w Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński

Dla zwycięzców przewidujemy także upominki rzeczowe.

Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez partnera ELSA Lublin oraz Konkursu – Kancelarie Prawną Filipek & Kamiński.

Kontakt
Cała Polska
Wydarzenia

Dziś jest 20 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie