Temat tygodnia
O tym, jak przeprowadzić pracowników przez zmianę w organizacji.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
9 listopada
do 4 stycznia
2010
Miasto:
Organizator:

Konkurs wiedzy o finansach

Typ wydarzenia: Konkursy

W dniu 2 listopada wystartował konkurs z wiedzy o finansach, organizowany przez firmę szkoleniową BPP Professional Education we współpracy z miesięcznikiem TREND. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pracują, bądź planują karierę, w rachunkowości i finansach. Można w nim wygrać vouchery o wartości 5 000 zł na szkolenia w firmie BPP Professional Education.

To już kolejny konkurs mający na celu promowanie wiedzy o finansach i rachunkowości, organizowany przez firmę BPP. W tym roku współorganizatorem wydarzenia jest TREND - miesięcznik o sztuce inwestowania. Ten bezpłatny magazyn porusza tematykę rynków finansowych, analizuje wydarzenia w polskiej i światowej gospodarce, prezentuje różnorodne możliwości inwestycyjne oraz publikuje wypowiedzi znanych postaci ze świata nauki i finansów.

Oprócz głównej nagrody do wygrania są również trzy kupony o wartości 750 zł każdy oraz nagrody rzeczowe.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach od 2 listopada 2010 do 4 stycznia 2011 odwiedzić stronę www.bpp.pl i odpowie na pytania konkursowe. Konkurs składa się z 24 pytań, które sprawdzają wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej. Pozwolą też uczestnikom wykazać się swoją kreatywnością podczas odpowiedzi na pytania związane z ich rozwojem zawodowym.

Kontakt
Wydarzenia

Dziś jest 13 sierpnia 2022

06-07 października 2022
Forum Dyrektor Finansowy 2023
Zobacz wszystkie