Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
10 grudnia
do 31 grudnia
2019
Miasto: Łódź
Organizator: SKN Stratolog

Magazyn „Biznesmaniak” – ogłaszamy nabór do 1. numeru 2019/20!

Studencie, Studentko! Chcesz podzielić się swoją wiedzą, prowadzonymi badaniami i wnioskami? Jesteś ambitny i pragniesz poszerzać swój dorobek naukowy? Idealnie się składa! Napisz artykuł i opublikuj go w czasopiśmie. Nie zmarnuj tej okazji. sprawdź jakie masz możliwości i wykorzystaj je!

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Konkursy
Kategoria: BPO/SSC

CZYM JEST MAGAZYN?

"Biznesmaniak" to czasopismo studenckie o charakterze popularnonaukowym tworzone przez doświadczoną studencką redakcję, skierowane do środowiska akademickiego i biznesowego całej Polski. Swój profesjonalny poziom merytoryczny zawdzięcza wsparciu Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego oraz pracowników naukowych z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.


JAK NAPISAĆ DO BIZNESMANIAKA?

Na początek zapoznaj się z tematyką, regulaminem i wymogami redakcyjnymi czasopisma. Możesz to zrobić na www.stratolog.pl/biznesmaniak/ . Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/hxJQQT3qMvKzzV8i7 i już można zabierać się do pisania. Gotowy artykuł prześlij do 31 grudnia 2019 r.. Pamiętaj, że mogą pojawić się ewentualne poprawki, które zleci recenzent Twojego artykułu. Jeśli tekst będzie już w pełni zatwierdzony to wszystko gotowe!


TEMATYKA MAGAZYNU

Obejmuje szerokie spektrum dyscyplin związanych z naukami społeczno-ekonomicznymi. Głównie jest to: ekonomia, inwestycje, finanse, zarządzanie, trendy biznesowe oraz gospodarcze. Magazyn skupia swoją tematykę, na bieżących i ważnych problemach, aby jego odbiorcy mogli zagłębić się w najbardziej interesujące ich obecnie tematy.
 

Artykuły do "Biznesmaniaka" można pisać w języku polskim i angielskim. Za publikację nie są pobierane żadne opłaty. "Biznesmaniak" wydawany jest w wersji online w otwartym dostępie na platformie Open Journal System oraz w wersji papierowej.
Wydanie 1. numeru "Biznesmaniaka" planowane jest na czerwiec 2020 r.!

W razie jakiekolwiek pytań z redakcją można skontaktować się na FB: https://www.facebook.com/biznesmaniak/ albo pod adresem: biznesmaniak@stratolog.pl
Więcej informacji także na: www.stratolog.pl/home/biznesmaniak/

(Informacje organizatora)

Kontakt
SKN Stratolog
Łódź
Wydarzenia

Dziś jest 09 sierpnia 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie